Karadeniz Pet

Arkadaşlar cinsiyetini anlayamadım. YARDIM LÜTFEN

siyahi

Meraklı Üye
Arkadaşlar yeni muhabbet kuşu aldım. Çok yavru, uçmayı bile bilmiyor. Cinsiyetini anlayamadık yardımcı olur musunuz? Birde gagası neden siyah acaba?

o zman 6 hisime guvenerek cevap verıyorum erkek gagası sıyah olması daha yenı yeme duşmuş bır yavru oldugunu gösteriri

hızlıresim.com buradan yükleyebilirsiniz forum yazan kısmı buraya yapıştırın. Maşaallah bir yavrunuz var ama dişi mi erkek mi bilemiyorum

Evet yeni yem yemeğe başladı. Tanıdık bir üreticiden aldım. Ama resim koymak istiyordum nasıl koyacağım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

suan bısı bellı oldugu gorukmuo ılerdekı zamnda tam net bellı olur bence

Kuşunuz yerli ve erkek yavru eğitebilirsiniz. Güle güle besleyin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:42 --

Çok teşekkür ederim. Satan adamda cinsiyetini seçemedi. Sağolun. Yerli olması kötü mü?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:49 -->-> Daha önceki mesaj 23:45 --

Bir kaç yerde yerli almayın diye okumuştum. Nasıl anladınız erkek olduğunu satıcı bile anlayamadı ;)

Bilmiyorum anlayamadık. Evet beyaz gibi etrafı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Dişi kuşların konuşma kabiliyeti daha mı az oluyor ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

Bilmiyorum anlayamadık. Evet beyaz gibi etrafı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Dişi kuşların konuşma kabiliyeti daha mı az oluyor ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

erkek gibi duruyor daha yeni yeme düşmüş yavru bu 1 2 aya netlik kazanır farketmez dişide konuşur erkekte size bağlı ilgiye bağlı :)

Bence dişi olabilir, iki hafta sonra tekrar resim eklerseniz büyük ihtimal netleşir.

Yerli sağlıklı erkek bir mubiş. Ay tipe bak. Kaça aldınız ?

Son düzenleme:
Üreticisinden 20 liraya aldım. Tanıdık olduğu için biraz uygun aldım. İnşaallah erkektir ;)

Geri