Karadeniz Pet

Arkadaşlar çok kötü birsey yaptım yardım.

karargahx

Yeni Üye
S.a arkadaşlar ben suan vicdan azabından kivaniyorum salakin tekiyim . Benim 6 yumurtam vardı biri 4 hun önce falan çıktı biri de dün cikmisti ben dün az talaslari alayım dedim kalindi biraz talaslarin arasinda yeni çıkan yavru varmış :( çok geç farkettik inanin bilmeyerek oldu çok Üzgünüm . Annesi anlamismidir diğer yavru duruyo hala sesler çıkartıyor daha 4 yumurta var yavrular a zarar vermez demi :(

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

geçmiş olsun kardeş , herşeyden önce sen insansın o hayvan sen daha değerlisin , bu yaşadıgın olay sana vicdan azabı değil tecrübe olucak benimde inanılmaz şekilde yavrularım öldü tecrübe bunlar . kendine hakaret etmene gerek yok.

Sesi geliyosa sorun yoktur kızgınlıkları ani oluyo o anda bişey yapmadıysa daha bişey yapmaz

geçmiş olsun kardeş , herşeyden önce sen insansın o hayvan sen daha değerlisin , bu yaşadıgın olay sana vicdan azabı değil tecrübe olucak benimde inanılmaz şekilde yavrularım öldü tecrübe bunlar . kendine hakaret etmene gerek yok.
Eyw saol kardeşim insan gene de uzuluyor allah verdiği can ama tabi sonuçta bilerek olmadı belki de okadar yaşaması gerekiyormus:( bundan sonrakilere bakicaz artık .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:36 -->-> Daha önceki mesaj 14:35 --

Sesi geliyosa sorun yoktur kızgınlıkları ani oluyo o anda bişey yapmadıysa daha bişey yapmaz
Eyw hocam çok sağol ses hep geliyo baya tatlı :) umarım sıkıntısız bùyùr benim talaslar kalın biraz tek ondan korkuyorum ama annesi korur heralde .

Geri