petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar daha ne yapayim siz söyleyin !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ersinkorkut tarafından 7 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. ersinkorkut

Arkadaslar ben bu kuslara büyük bi kafes aldim oyuncak aldim findik dalindan tünek aldim. Hala yaranamiyorum bi türlü yanasmiyorlar :)
    Bugün yine kafesini temizlerken kuslari saldim odaya önce bi saga sola ucustular sonrasinda ise yere bi kondular hic kipirdamadilar.
    neyse ben kafesi baska odaya götürüp temizlemeye basladim bunlar kendi odalarinda ayni yerde öyle duruyorlar.
    kafesi yerine koydum oturup beklemeye basladim. bi süre sonra yine ucup baska bi yere kondular sonra kafese baktilar bi süre sonra yine ucup kafese kondular sonrada iceri girdiler.
    disardan mi korkuyorlar acaba

#1 ersinkorkut, 7 Temmuz 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Temmuz 2013
  2. Mehmet ŞEKER

hazır satılan ballı krakerlerden vermeyin

3. Mehmet Gündoğdu

Valla kafesin büyüklüğüyle size alışmasının bi ilgisi yok kendinize alkıştırmadıysanız zor isterse ali ağaoğlunun kuşları olsun farketmez :D

4. ersinkorkut

Peki ya kuslari ayirsam ne olur mesela birini versem bir aydir beraberler sikinti yasarlar mi #?

5. ersinkorkut

Birde arkadaslar kafesin yarisina kadar tül le kapatsam problem olur mu ?

6. Mehmet ŞEKER

çok ilgilenirseniz sorun yaşamaz. eğer verirseniz dişiyi verin erkek kalsın. tül problem olmaz

7. ersinkorkut

sagolasin , ne bileyim ayrilinca yine ferdi ye baglamasinlar da :)

8. ersinkorkut

Kafes kapisini hep acik tutmayi düsünüyorum

9. Numan Küçük

Dışarı salma kuşları alismadan ayrica 2 tane olduğu zaman size alismalari çok zor. Kafes mükemmel zaten dışarı salmaya gerek yok o kafeste kocaman bişey baksana :)

Sayfayı Paylaş