Karadeniz Pet

arkadaşlar dişimin kuyruğu iyice düştü

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar dişi kuşumun kuyruğu iyice düştü ama hala yuvalıkla ilgisi yok belkide vardır ben göremiyorum birde kabarık duruyor sanki hasta mı tüye girdiği için mi kabarık duruyor bunlar fotoğrafları
pv1WWJ.jpg

vY9pJm.jpg

X2AXEj.jpg

kus tüyde ve cok durgun vıtamın takvıyesı yapın bence cıcı bebe yumurta bırer tatlı kasıgı ırmık pırınc unu havuç rendele ver

bencede şişik duruyor ya ne yapıcam bazende normale dönüyor bi rahatsızlığı var galiba

kuş ishal mi ona baktınız mı?

dışkısı bi sıvı bi normal bende anlayamadım ishal mi değil mi

sen yinede kuşuna aspur,yulaf ver.cereyanda felan kalmadı demi?

Ya yumurtasi tikanmis olmasin poposunu cek bence eline al ama cok dikkat et

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:26 -->-> Daha önceki mesaj 20:24 --

Yuvaligi begenmedigi icin yumurtayi tutuoda olabilir
Yuvaligin icine ışık girmemesi lazim

ishal ilacıda verebilirsin tarçın ve şaşkın arkadaşımız doğru söylüyo poposunun fotosunu çek bakalım

ya ele çok zor alınıyor bu kuş nasıl çekecem birde ısırıyor ayrıyetten tutayım derken birşey olur diye korkuyorum

İllaki eline alicakain poposuna zeytinyagi surmen lazim cnki nirde bi damla yutturmaya calis

ya bence yumurta tıkanıklığı falan yok hatta kuşta yumurta bile yok hasta bence yağ yutunca ne olacak ki

O kusun yumurtasi var yag yutunca yumurtayi dha kolay cikaricak poposunada surmen lazim benm kusumn ilk yumurtasi digerlerndn ck buyuktu bn yag surdum ertesi gun yumurtladi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:12 --

Bayaa onceki baktigim ciftimde ama smdi onlarn yavrusunun yabrusi olcak disimin kanadi dustu cnki

poposunu kontrol et tıkanmış olabilir bak sana benim kuşun hali bakan yumurta var der ama poposu tıkanmıştı ishalden temizleyince kendine geldi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

ha birde poposunda yumurta varsa sertlik hissedersin.

yarın veterinere götürmeyi planlıyorum inşallah düzelir muhabbet kuşum

Geri