Karadeniz Pet

arkadaşlar gidip ördek almak istiyorum :D

ziyadesiyle tüyü için yetiştiriyorlar çiftliklerde zaten...

kardeş o ufak kabı al bence girmesinler içine, yine sen bilirsin ama...

onu çok sevdiler ya içine oturuyolar birde gagalarını daldırıyolar falan niye çıkartayım onu zararlımıdır pek bilmiyorum ördek bakmayı eğer zararı varsa hemen çıkarıaym

onu çok sevdiler ya içine oturuyolar birde gagalarını daldırıyolar falan niye çıkartayım onu zararlımıdır pek bilmiyorum ördek bakmayı eğer zararı varsa hemen çıkarıaym

zararı olmaz. oynarlar... ama içine girip dışarı çıktıkça yemler tozlar tüylerine yapışır... ben o yüzden dediydim... kalsın diyosan kalsın kardeş sen bilirsin ama çok ufak o kap.

zararı olmaz. oynarlar... ama içine girip dışarı çıktıkça yemler tozlar tüylerine yapışır... ben o yüzden dediydim... kalsın diyosan kalsın kardeş sen bilirsin ama çok ufak o kap.

ya şimdi bi kap koyarım annem der onda ben birşeyler yapıyordum falan annem gelsin eve öyle koyacam o suyu değiştirdim demin kahverengi olmuştu şimdi tazeledim şuan kurutuyolar kendilerini

bak sana suluk tarifi verem 5lt'likdamacananın altını kes damacananın çapında daha büyük bi kap gibi bişey al damacanaya su doldur kapağıyla brber , ondan sonra kapağı damacanın kestiğin tarafına tut ve ters çevir koy ;)

saat 6 olsun civcivleri açınca

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

birazcık pislemiş ama
nY0RQN.jpg
[/url][/IMG]

çok ötüyor bunlar ya hala ötüyor vik vik diye napacam böyle bunları çokta pisletiyorlar heryeri

çok ötüyor bunlar ya hala ötüyor vik vik diye napacam böyle bunları çokta pisletiyorlar heryeri

almadan önce bunu göz önünde bulunduracaktın kardeş, ilk mesajlarımda bunu sana söylemiştim... ördek öyledir...

Son düzenleme:
almadan önce bunu göz önünde bulunduracaktın kardeş, ilk mesajlarımda bunu sana söylemiştim... ördek öyledir...

yok seviyorum kerataları günde 3 4 kere su değiştiriyom çok seviyolar suyu :) annem kalktığı gibi bakıyor ördeklere napıyor bunlar diye sevdik ailecek kerataları :)

Geri