petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar görüşlerinizi almak istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve tolga33 tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. tolga33

tolga33 Guest

Bu çifti 1 hafta önce aldım .ilk geldikleri gün yumurta cici bebe maması yaptım yemediler.önceki kuşlarım byılırdı.ertesi gün yenisini yaptm yemlikleri çıkardım bu sefer yediler.doğru mu yaptım yanlış mı yaptım bilmiyorum.ayrıca bi de kaç aylıklar ne zaman yavru hazırlığı başlar onu soracaktım.biraz toparlansınlar diye bugün de mama yapmayı düşünüyorum sizin öneriniz nedir ?
    Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:09 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

?cevaplarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:02 -->-> Daha önceki mesaj 13:09 --

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim iyi forumlar

2. tansel canbaz

Yemlikleri çıkardım derken kuşları 1 2 saat açmı bıraktinız? Ayrıca fotoğraflar çok net değil ama erkek kuş 5 aylık falan dişi 2 3 aylik gibi yani siz 3 4 ay sonra yuvalık takın 6 aylık olduktan sonra çiftleşme ihtimalleri var ama kuşlar kendini ne zaman hazır hisseder bunu bilemeyiz 1 yaşındada ciftlesebilirler 6 aylıkkende kısmet.

3. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    dişide gözde beyaz iris var 2 3 aylık olması mümkün değil

4. tansel canbaz

Haklısınız ben onu farketmedim telefondan giriyorum yakından göremedim sonra yakınlaştırıp baktim gri iris var 8-10 aylık vardir ozaman.

Sayfayı Paylaş