Karadeniz Pet

arkadaşlar hemen petshopa gidicem yardım edin.

Simay Yetiş

Paylaşımcı Üye
Arakdaşalr petshodpa bi kuş gördüm yavru yeni gelmiş onu alıcam ama bende 3 4 aylık bi muhabbetk usu var iksinide beslesem olurmu yoksa bu kuşu başka birsiine mi vereyim çok acil ya :((( karasızım

alıştıracaksan şöyle yap git petshopa ben bunu vericem onu alıcam de üstüne 5 tl fark alır ama.

koş al gel baktın kavga edıyolar bunu sahiplendirsin

Bu kuşu versem kabul etmezler sanmıyorum ben Amacım eğitmek arkadaşlar?? ne yapmam gerek

eğitcem yani amacım bu benim bu kuş büyük biraz. eğitemiyorum

sahiplendirme falan hiç uğraşma petshoptan almanı tavsiye etmem ama alacaksan sağlıklıysa git takas et.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 17:56 --

kabul ederler sen ver kuşun 1.5 yaşını geçmediyse verip onu alabilirsin üstüne en fazla 5 tl alırlar güven bana git :)

sahiplendirme falan hiç uğraşma petshoptan almanı tavsiye etmem ama alacaksan sağlıklıysa git takas et.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 17:56 --

kabul ederler sen ver kuşun 1.5 yaşını geçmediyse verip onu alabilirsin üstüne en fazla 5 tl alırlar güven bana git :)

sordum kabuıl etmediler :(( ne yapcam

nasıl etmezler ***************

Moderatör tarafında düzenlendi:
az saygı :) *************************************************

Lütfen dilimizi dikkatli kullanalım.

Sanane kardeşim benim türkçemden arkadaşla şakalaşmak için lan kelimesini kullandım görende ana bacı avrat sövdüm sanacak karıma benim mesajlarıma otur akıllı adminliğini yap ha bu arada beni banlayabilirsin sırf lan dediğim için hadi eyvallah

Sanane kardeşim benim türkçemden arkadaşla şakalaşmak için lan kelimesini kullandım görende ana bacı avrat sövdüm sanacak karıma benim mesajlarıma otur akıllı adminliğini yap ha bu arada beni banlayabilirsin sırf lan dediğim için hadi eyvallah

.
yaşın küçük olduğu için bişey demiyorum karşında 30 40 yaşlarda adam var Ayrıca Lan Argo kelimedir

saygı şart !

Büyük diye sesimizi çıkarmıycazmı ayrıca sende saygılı ol hadi yoluna

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:49 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Yaşımın küçük olduğunu nerden biliyon la bide ehehheh

Büyük diye sesimizi çıkarmıycazmı ayrıca sende saygılı ol hadi yoluna

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:49 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Yaşımın küçük olduğunu nerden biliyon la bide ehehheh

fark edermi saygı şart küçük büyük farketmez

Buda banlandikca akıllanmiyo ne amacı varsa

Umarim oyle olur abi :)

Geri