Karadeniz Pet

arkadaslar herkes fotografa bakıp bildiklerini yazabilir mi ? rica ediyorum.

• Konbuyu başlatan Burak YİĞİT
  • Başlangıç tarihi
B

Burak YİĞİT

Guest
K6MJj9.jpg
ARKADASLAR BENİM KUŞUM 2 YASINDA YEŞİL OLAN ERKEK KAFASI SÜREKLİ ÖNÜNDE OLMASI BÖYLE KORKUTUYO BENİ. HASTA MI , NE YAPMALAYIM LÜTFEN YARDIMCI OLUN ?

Ayaklarını gagasıyla kaşıyorsa mantar olabilir.

yok kardesim ayaklarını kasımıyor ama hep böyle duruyor ucmada da bi sikntı yok ama ne oldugunu anlamayamadım.

boynu dogruluyor ama durdugu zaman hemen asgı egiyo , hani boynu yukarı kaldırmada sorunu yok ama uyrken ya da dururken mesela gece hep böyle.

kuşun böyle bir tiki var onuda zamanla değiştirirmi bilmiyorum sağlık problemi yok, eşiyle anlaşıyorlarmı anlaşmalarında bir sıkıntı varmı

eşi yeni aldım , eski dişi yavru verirken sallabasdan öldü . bunuda alalı 5 gün oldu inş. yavru alablirim. ama eskisi gibi eglenceli değil artık cok ötmüyor kabarmıyor hareketli değil. vitamin vermelimiyim sizce

peki sizce ne olabilir hani bu bi hastalıkmı önemli bişey mi ?
ne yapmalıyım sizce

Kusa agir bir cisim veya ayaklarinin altinda mantar var eger agir bir cisim carpdiysa boynu tutulmus olabilir kalamar vererek 1 kac haftada duzelir eger mantar varsa vazelin surun veya petshopda satilan mantar ilaci alin. eger hala duzelmezse bir veteriner veya kusdan iyi anliyan birkisinin yardimi gerekir. ek olarak mama yapin . vitamin verin,.

sizce tam olarak ne yapayım ? hemen veterinere mi götürüyüm ? yoksa kalamar mı alıyım kalamarı , nerden alıcam bu arada hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:35 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

agır bi şey degmedi ama eski dişi öldükten sonra basını önüne egmeye basladı 2 aydırda bu hale geldi

boynu tutulmustur bir kac gun kalamar ve vitamin takviyesi yap kalamar kemiklerin arasini doldurur eger boynu tutulduysa iyi gelecek mantar varsa vazelin sür 2-3 gunde gecer gunde 2 defa eger hala devam ediyorsa veterinere gotur ama benden tavsiye. ben ce acik bir veterinere goturmekde fayda var.

Inş. Bu şeklde düzelir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:32 -->-> Daha önceki mesaj 20:24 --

arkadaslar peki ciftleşrmi sıkntı olur mu durumu

Sıkıntı olcağını sanmıyorum zaman ile düzelir ama illaha dersenizki dayanamam uzmanına götürün veterine bi baktırın derim.

Geri