Karadeniz Pet

Arkadaşlar Hint bülbülü hakkında sorum var lütfen bakın

• Konbuyu başlatan SP1LER
  • Başlangıç tarihi
S

SP1LER

Guest
Merhaba arkadaşlar hint bülbülü hakkında bir forum bulamadım buradan sormak istedim. Kuşum 1 hafta filan önce 1 yumurta yumurtladı. 3 gün önce tekrar yumurtladı. Yumurtladıktan sonra sürekli kabarık durmaya başladı nedeni ne olabilir lütfen acil cevap verin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sürekli kabarık duruyorsa bir sıkıntı var. Yumurta tıkanması olabilir ya da dışkısına bak acaba ishal mi oldu?. Banyo yapıp ta soğukta mı kaldı?

Banyo yapmadı. Dışkısını normal yapıyordu. Yumurta tıkanmasını bilmiyorum ama kuluçkaya yatmıştı 2 gündür yatıyor herhalde tüm yumurtalar çıkmıştır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:53 -->-> Daha önceki mesaj 21:49 --

Sürekli kabarık duruyorsa bir sıkıntı var. Yumurta tıkanması olabilir ya da dışkısına bak acaba ishal mi oldu?. Banyo yapıp ta soğukta mı kaldı?
Banyo yapmadı. Dışkısını normal yapıyordu. Yumurta tıkanmasını bilmiyorum ama kuluçkaya yatmıştı 2 gündür yatıyor herhalde tüm yumurtalar çıkmıştır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:58 -->-> Daha önceki mesaj 21:53 --

Moderatör tarafında düzenlendi:
Soğuk algınlığı gibi duruyor. Veya halsizliktende öyle duruyor olabilir.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Geri