petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar Hint bülbülü hakkında sorum var lütfen bakın

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve SP1LER tarafından 25 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. SP1LER

SP1LER Guest

Merhaba arkadaşlar hint bülbülü hakkında bir forum bulamadım buradan sormak istedim. Kuşum 1 hafta filan önce 1 yumurta yumurtladı. 3 gün önce tekrar yumurtladı. Yumurtladıktan sonra sürekli kabarık durmaya başladı nedeni ne olabilir lütfen acil cevap verin.

#1 SP1LER, 25 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Eylül 2014
  2. Mete Aytun AYDIN

Sürekli kabarık duruyorsa bir sıkıntı var. Yumurta tıkanması olabilir ya da dışkısına bak acaba ishal mi oldu?. Banyo yapıp ta soğukta mı kaldı?

3. SP1LER

SP1LER Guest

Banyo yapmadı. Dışkısını normal yapıyordu. Yumurta tıkanmasını bilmiyorum ama kuluçkaya yatmıştı 2 gündür yatıyor herhalde tüm yumurtalar çıkmıştır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:53 -->-> Daha önceki mesaj 21:49 --

Banyo yapmadı. Dışkısını normal yapıyordu. Yumurta tıkanmasını bilmiyorum ama kuluçkaya yatmıştı 2 gündür yatıyor herhalde tüm yumurtalar çıkmıştır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:58 -->-> Daha önceki mesaj 21:53 --

#3 SP1LER, 25 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Eylül 2014
  4. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Soğuk algınlığı gibi duruyor. Veya halsizliktende öyle duruyor olabilir.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Sayfayı Paylaş