Karadeniz Pet

ARKADAŞLAR HIZLI CEVAP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beysssa

Yeni Üye
Muhabbet kuşum hafta sonu (4-5 gün önce) ishal oldu ve kusmaya başladı allahtan evde ishak ilacı vardı kusması artınca hemen gidip kuş kumu aldın ve mamasınj değiştirdim ne olur ne olmaz diye ama hala kusuyor ama önceki kadar şiddetli değil fakat ağzının koktuğunu fark ettim ağzı tam balık gibi kokuyor ve bacağının arkasında morluk olduğunu fark ettim ne olur acil cevap verin iyi akşamlar dilerim...

Konu başlığının büyük harflerden oluşması forum kurallarına aykırı sanırım. Hemen nöbetçi eczaneden mikostatin veya triflucan şurup alıp 12 saatte bir ağzına bir damla damlatın. İnternetten Cocsi Geel ilacını sipariş edin.

Konu başlığının büyük harflerden oluşması forum kurallarına aykırı sanırım. Hemen nöbetçi eczaneden mikostatin veya triflucan şurup alıp 12 saatte bir ağzına bir damla damlatın. İnternetten Cocsi Geel ilacını sipariş edin.
Peki kaç günde düzelir ve sipariş etsem hemen gelir mi bu arada cevap verdiğiniz için çok sağolun ne kadar teşekkür etsem az

Ayrıca kafes ve içindeki her şeyi çamaşır suyu ile temizleyerek bol sıcak su ile durulayın.

Bu hastalığın durumuna göre değişir. Temizliğe özen göstermelisiniz

Temizlikte sadece su yeterli olmaz. İshal devam ediyor veya dışkıda herhangi bir sorun varsa veterinerden antibiyotik istemeniz gerekiyor. 5 gündür devam ettiğini yazmışsınız, elinizi çabuk tutun

Böyle konu başlıkları kullanmanız yasak. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri