petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaslar içeriye bir bakarmısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve büşra333 tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. büşra333

arkadaslar benım tek kuşum vardır erkek tek bakıyorum internetten muhabbet kuşu mamasına baktım ama orda diyoki yavrulayan anneler için vitamin diyor normal hağliyle benim kuşumada versem olurmu

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Verebilirsiniz sonuçta muhabbet kuşu maması.

3. büşra333

normal vitamin almak yerine ondan yapsam hep olurmu

4. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    yavrulayan dişi kuşta minerel eksikliği oluyor yavruları besleyebilmek içinde bol bol minerel tüketmesi gerekiyor o yüzden yavrulayan anneler için vitamin diyor yani erkek ondan yer mi bilmem ama hiç gerek yok. Normal olandan kullanabilirsin

5. büşra333

tamam teşekkür ederim . birde bir sorum olucak konuyla pek alakalı değil ama neyse kuşum sürekli hapşuruk tutuyor hiç durmadan bıh bıhb bıh yapıyor bide burnunu kafese sürüyor astım olabilirmi acaba

Sayfayı Paylaş