petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar iyi akşamlar soruma cevap verebilirmisiniz¿?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre TURGUT tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Benim kuşum bugün 7. Yumurtasını yaptı ve kuyruğu hala kambur duruyor hala yumurtlamyı düşünüyor ilk kuluçkası ve yumurtaları çok küçük 2 tane yumurtası na ışık tuttum damarlar vardı ama yavrular görünmüyor neden acaba ¿?

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Yavrulari gormen zor zaten sen disiyi kendi haline birak o zaten bakamicagini dusunurse zaten ya yatmaz yada atar yumurtayinsen dokunma

3. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Tesekkürler cevabınız için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:16 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Güncell++++

4. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Yumurtlama konusunda sıkıntıları olmaz. Nadirde olsa 10 tane dahi yumurtladıkları oluyor. Kuşu rahatsız etmeyin. Damarlı ise yumurtalar tutmuş demektir. Aksilik olmazsa yavrularınız geliyor demektir. Sadece rahatsız etmeyin kuşu yeter.

5. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Tesekkürler cevabınız için zaten yumurta kıpır kıpır oynuyo titriyor dişi günde 2 kez filan çıkıyo o ara bakıyorum

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    benimkisi 13 tane yumurtne yumurtladı her kuluçkada en az 9 taane yumurtlae 4-6 tane dolu cıkarar benim kuşta

7. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Endişelenmeme gerek yok o zaman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:28 --

Arkadaşlar bir sorum daha olacaktı yem olarak quik kullanıyorum ne önerirsiniz kuş kumu da quik onu ne marka önerirsiniz cevaplarını bekliyorum bakıp geçmeyelim

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ben acık darı kulanıyorum maşallah kşuşlarda hiç sorun olmadı şu anna kadar :)

#8 yusufkral, 25 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 25 Ağustos 2014
  9. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Hmm ben de bazen kullanıyorum ama açıkla kapalıyken yana koyunca kanalının çok daha güzel renkli olduğu anlaşılıyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:15 -->-> Daha önceki mesaj 17:39 --

Evet kuşum 8 tane yumurtladi ama yumurtladi ğı bölüm kala şiş az ama yumurta tıkanması yok zaten dün yumurtlamasi gerekiyordu artık Yumurtlamurlamayacağını anladım neden şiş yumurtlama bölümü

10. Adalet TOSUN

Adalet TOSUN New Member

Beğenileri:
    1

Usta değilim, muhabbet kuşu yemi konusunda çok da bir bilgim yok ama ben Champion markasını kullanıyorum ve güzel olduğunu düşünüyorum...

11. Doğukan

Doğukan Guest

İnşallah avrularınız sorunsuz çkar ve büyür.
    Benim dişide tık yok ):
    Çiftleşmeleri için özel bişey uyguladın mı?

12. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Ben garden mix kızıştırıcı aldım 2-3 gün sonra çiftleşme ye başladılar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:18 -->-> Daha önceki mesaj 09:17 --

Şimdi 8 Yumurtamiz var bugün 19.günü ilk yumurtanın ama hala yavruda tık yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:20 -->-> Daha önceki mesaj 09:18 --

Yavrum olmayacak diye endişeliyim açıkcası

13. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    versele laga çok iyi hem fiyatı hem içeriği witte molen bulursan ondan da al derim
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/bakim-besleme-uretim-ve-yetistirilmesi/en-iyi-marka-yem-25272.html
    bu konuyu ben açmıştım burda birsürü öneriler var kardeşim burdan bakabilirsin

14. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Teşekkürler yorumlar gelsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:06 -->-> Daha önceki mesaj 10:05 --

Ben multi mix aldım bide onu deneyeceğim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:07 -->-> Daha önceki mesaj 10:06 --

Pet Shop çok büyük istediğin eşya var adamın elinde bütün yem çeşitleri var elimdeki en iyisi bu dedi

15. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    hayırlısı bakalım :)

16. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Evet ama yavrumuz hala çıkmadı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:10 -->-> Daha önceki mesaj 10:09 --

Bir tane boş yumurta var onun rengi sarı gibi ama dolununki siyaha kaçıyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:54 -->-> Daha önceki mesaj 10:10 --

Arkadaşlar kuşun ilk yumurtasının hangisi olduğunu anlayabilirmiyiZ

17. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ışık tutunca damarlar olması dolu oldugunu gösterir zaten yavruyu içinde göremezsiniz :)

18. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    yem olarak vitakraft ve şampiyon birde bravo öneriyorum

19. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Teşekkürler ben yem olarak süper mix aldım onu bi deneyeceğim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:49 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

Yumurta nın çatlaması kaç gün sürer

Sayfayı Paylaş