Karadeniz Pet

arkadaşlar kaç aylık dişimi erkek mi?

• Konbuyu başlatan Rahmi ÇALIŞ
  • Başlangıç tarihi
cihat bey üreticimisiniz

Evet kanarya gibi. Hobi olarak besliyorum 1 çift. Üreme aşamasındalar.

bak kardeş ben sana şunuda söyleyeyim petshopdakiler ticaret yapmayı bilir kuşların doğasını bilmezler genellikle bide şöyle bişey var adam renk ayırdımı yapamıyo olabilir petshopsahibi renk körü bile olabilir mesela bizim ülkemizde herkes işini doğru düzgün yapmıyo petshoplara fazla güvenme bak bizim bu bölgede 2 tane petshop var 1çift yerli kuşu 120tlye aldım normalde 120 tlye 1çift çek alırsın demek istediğim güvenme pek petshoplara gidersin öneri alırsın ne alayım kuşlarıma diye kraker verirler içinde yapıştırıcı var yuvalığa talaş bırakıldığını bilirler kum verirler petshop sahibleri karına bakar

yani bu kuşa 5 aylık dedi belki 3 aylık o zaman yandık valla bu kadar paracılarsa

Hayırlı olsun hocam kuşlarınız ama her ikiside arkadaşların dediği gibi erkek galiba ve beyaz olanı en fazla 5 aylık nice aylara artık :)

mrb ben bişi sorucaktım yeni kuş alıcam fakat hangi tür karar veremedim adını cinsiyetini seçtim hangi tür önerirsiniz albino diyorum bi sonrada yok yok lutino diyorum açık yeşil den de düşünüyorum ama cevap verin lütfenn

Moderatör tarafında düzenlendi:
mrb ben bişi sorucaktım yeni kuş alıcam fakat hangi tür karar veremedim adını cinsiyetini seçtim hangi tür önerirsiniz albino diyorum bi sonrada yok yok lutino diyorum açık yeşil den de düşünüyorum ama cevap verin lütfenn

Yerli veya çekoslavak alın fiyatları da uygun. Ayrıca klasik renk olan yeşilden alabilirsiniz onların yetiştirilmesi, bakımı ve öğrenimi ve diğer iç dış hastalıklara karşı daha dirençlidirler çünkü safkan muhabbet kuşlarıdır, üzerinde oynanmamış kuşlardır. Yeşil öneririm. Ama illâ lutino veya albino istiyorsanız bence lutino alın sarı tatlı ayrı bir rengi olmuş olur.

Geri