petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar kafes telini nerden temin edebiliriz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet fidann tarafından 3 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet fidann
    Gizli

Arkadaşalar duvalara gömme yüksekliği 1 metre genişliği 1 metre içine doğru derinliği 40 cm kitaplık gibi bi yerim var benim düşündüm bunu kuşlarıma kafes yapmaya karar verdim yaparsamda güzel olucagına inanıyorum bu kitaplığın önüne kafes telini nerden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim veya üstadlar fikir verirseniz nasıl yapmam konusunca çok sevinirim :)

2. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Seba Kafeste istediginiz ölcülerde siparis verebilirsiniz Googleye yazin cikar

3. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    gittigidiyor veya sahibinden.com'da da var bakabilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:28 --

salma teli diye yazarsanız

4. mehmet fidann
    Gizli

eyv kardeşlerim çok saolun :)

Sayfayı Paylaş