Karadeniz Pet

Arkadaşlar Kampanyalar İçin ...

• Konbuyu başlatan Turhan AKIN
  • Başlangıç tarihi
T

Turhan AKIN

Guest
Arkadaşlar kordon kafesin Konusunda rastladım
5 katlı apart kafes 5 adet alımlarda 55 liraymış bence uygun hemde çok uygun eger 5 kişi olursak alalım? Benimle İrtibata geçerseniz sevinirim

İyi Forumlar !

ben de çifthane alacam ama toplu alım falan diyorlar...ben ne yapayım 10 adet kafesi yada nerden bulayım 10 kişi çifthane alacak...kordon kafes yetkililerine mesaj gönderdim adet alımları da olsun diye bakalım cevap bekliyorum...inşaallah adet alımları da olur bizde alırız...mesela sen nerden bulacaksın 5 kişiyi...

haklısın ya yapcak bişi yok adam harbi güzel fiyatlar vermiş ama ben bi kişi buldum ama nerden bulam 3 kişi herkesin var zaten :) bende sordum bakalım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tek alımlar da olmalı. Kordon Kafes sahibi ustamıza sesleniyoruz :)

Ehuehue Abi bu gidişler sürümden kazanıcan galiba :)

kordon kafes kampanyası bitecek...ama hala sorunlarımız halledilmedi...fiyatlar uygun ama adet satışı için yardım edilmesi adet alımına göre fiyat belirlenmesi talebimiz var...

Arkadaşlar kordon kafesden bende alım yaptım hemde tekli bazda eğer arayıp konuşursanız ilgileneceklerdir,adamlar yerlerini yeni açmışlar tutulmak için böyle bir güzel indirim yapmışlar tabanlı bi çifthane aldım adedi 25 lira toplu satışlarda ise 20 lira arada pek fazla birşey olmuyor yani normale getirmeye çalışıyor tekli satışlarda arayıp konuşmanızı tavsiye ederim. İyi günler...

Bende almayı düşünüyorum ankaradan alacak olan varsa beraber alabılırız

ben de çifthane alacam ama toplu alım falan diyorlar...ben ne yapayım 10 adet kafesi yada nerden bulayım 10 kişi çifthane alacak...kordon kafes yetkililerine mesaj gönderdim adet alımları da olsun diye bakalım cevap bekliyorum...inşaallah adet alımları da olur bizde alırız...mesela sen nerden bulacaksın 5 kişiyi...

Murat bey çifthane arıyorsanız , arkadaşımda var 3 ay kullandı tertemiz duruyor..Düşünüyorsan 25 tl ye verir heralde ..30 dedi ama 25 e bağlarız işi :)

İstersen görüştürürüm gider alırsın.