petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar kusa yeni kelime oyrediyimmi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve asiyamusali tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. asiyamusali

Arkadaslar kusum 3ay almisdim cici kus soylemyi oyretdim simdi daha net soyluyor ama alcak sesle soyluyor..simdi yeni kelime oyretmek istiyorum.yeni kelimeyi tekrar tekrar soyledikce cici kus soylemeyi unuturmu?yeni kelimeyi soyledikce cici kusdami soyleyim?yoksa?

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Yeni kelimeyi cici kuşla beraber söyleyebilirsiniz

3. kartall82

kartall82 Guest

Kuşunuz ne kadar cok kelime ögrenirse ilerleyen zamanda öğrenmeside kolaylaşıyor ve her öğrendiğini baştan sona doğru söylüyor

4. asiyamusali

O zaman hem yeni kelime oyretiyim hem cici kus soyluyum..cok saolun arkadaslar..sizcd yeni kelime ne soyluyum?

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    canım kusum diyin ama mesala söyle cici cici cici kus canım kusum cici kus canım kusum cici kus cici kus canım kusum ......

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:22 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

isminide öğretin kus yeni seyler öğrendikce siizide sasırtıcaktır cici canım kusum ıslık calıp fıstık cici gel canım gel :D kusumu özlettiniz bana

6. asiyamusali

Cok saol Omer))evet oyle sasirtiyorki bizi

Sayfayı Paylaş