Karadeniz Pet

arkadaşlar kuşlar ne zaman palazlanmaya başlar?

Gökhan soydan

Meraklı Üye
benim kuşum şuan 2 aylık aldığımda yanındaki kendi yaşıtlarından iriydi kuşum şuan gözüme küçük görünmeye başladı kuşum kırık ama ne kırığı bilmiyorum ne zaman irileşmeye başlar

Kafa tüyleri açılıp, tüy attiktan sonra irilesir,
tüy rengi ve vücut formu oturur.5 aylik ve sonrasında.
Keyifle besleyin.

şuan kuşum 2 aylık daha tüy dökümü başlamadı hiç tüylerinin rengi değişir mi kuşum yavru olmasına rağmen iri gibi gelmişti ama şuan iri durmuyor gibi bakalım 3 ay sonra nasıl olcak sizce tamamen yerli kuş mu yoksa kırık mı nasıl görünüyor yorumlarınızı bekliyorum

sanırım 3 aylıktan sonra ilk tüy dökümünden sonra rengi iriliği belli olurmuş

Kuş çek kırığı büyük ihtimalle. Güle güle besleyin.

burdaki bilgilere katılıyormusunuz fiyat bile yazmışlar benim kuşum gri muhabbetle cek muhabbetin kırması bence çünkü benziyor ama orda yazdığı gibi eğitilmesi zor yabani değil üstümden inmez konuşur yavru olmasına rağmen bir bakın lütfen Muhabbet kuşu türleri, ırkları, çeşitleri - Muhabbetkusum.com

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 16:17 --

size gönderdiğim sitede yazılanların tamamı doğru değil bence sizde bakarsanız yorumlarınızı bekliyorum

benim kuşumda öyle resimlerden bakın grı muhabbetle çek kırması

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

can kaya arkadaşım ve levent abiden yorum bekliyorum özellikle

Geri