petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar kuşlarım hakkında sizden bilgi istiyorum.cins. Ve ırk birde eş olurlarmı.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve iko71 tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. iko71

iko71 Guest

2. Ezel ALBAYRAK

Alttaki beyaz-mavi kuş dişi ama daha yavru, diğer 2 resimdeki mavi li kuş erkek ve kızışkın. eş olamazlar,kızışkın bir dişi almanızı öneririm.

3. iko71

iko71 Guest

Ezel bey peki cins olarak ingilizmidir. Yoksa yerlimi.

4. Işıl KEGEÇ

Bence ikiside yerli

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Aralarındaki yaş farkı çok bence uygun bir çift değil.

6. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    maşaallah iki kuşunuzda güzel...yaşlarına gelince ( erkek kuşunuz halis toprak---dişi de onun 17 yaşındaki eşi ) meseleyi en kestirmeden böyle anlatabiliriz bence :)

7. iko71

iko71 Guest

murat bey örneğiniz her şeyi net açıklıyor en iyisi tazminat ödemeden ben bunları ayırıyım. ama ırkları konusunda hala tereddütlerim var siz nedersiniz ırkları hakkında.

8. Işıl KEGEÇ

BAYILDIM BU ÖRNEĞE BEN :D ama kuşlar yerli

Sayfayı Paylaş