petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar kuşlarım yuvalıklarına hiç girmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murat46 tarafından 1 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    s.a arkadaşlar kuşlarım yuvalıklarına hiç girmiyor lar eş olarak bir abimden aldım kuşları orda gayet iyilerdi bakıcı kuş bunlar dedi tavsiye etti aldım fakat getireli 4 gün oldu haala yuvaya girdiklerini görmedim sürekli kur filan yapıyorlar ama girmiyorlar yuvaya neden olabilir acaba [​IMG]

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Yer değişikliği olan çiftlerin yuvaya ilgi duymaları zaman alabilir. Yeni yerlerine alışınca sorun kalmayacaktır.

3. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    teşekkürler uğur bey

4. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    4 gün az salma kuşuysa daha zor alışır.2 ay sonra gözlemleyin.hatta bizimkilerden bi ciftin dişisini attim folkuga bir iki dakika cikarmadim oyun zannediyo.onu yakalicam diye atlıyor yuvaliga biraz korkudan bagiriyor sonra ben çekilince çıkıyor.küçücük kızan gibi yeminle

5. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    yok nihal hanım salma kuşu değil de bakıcı kuştu bunlar diğer kuşların bakamadıkları kuşlara bakıp büyütüyorlar dıı bende aldım eve getirdimm yuvaya ilgileri yok şu an için inşallah düzelirler

Sayfayı Paylaş