Karadeniz Pet

Arkadaşlar kuşum 2 gündür hiç birşey yemiyor!

Son durumu nedir kuşun ?

İlaçları kullanmaya devam ediyor musunuz ? İlaç öncesine göre hiç iyileşme yok mu ?

İlaclari itina ile şırınga yardımıyla doktorun dediği gibi veriyorum ilaçların etkisi sırf su gibiydi pisliği simdi biraz daha katilasti ama halsiz devamlı uyuyor kafası onde şırınga yardımı ile besliyorum;(

Toparlar inş veterinerin verdiği şırıngadaki ilacın haricinde multivitamin önerdi mi?

İlaclari itina ile şırınga yardımıyla doktorun dediği gibi veriyorum ilaçların etkisi sırf su gibiydi pisliği simdi biraz daha katilasti ama halsiz devamlı uyuyor kafası onde şırınga yardımı ile besliyorum;(

İlaçlar işe yaramış demek ki... Bu durumda sabretmeniz gerekiyor.

Bildiğim kadarıyla ishal durumunda vitamin verilmez.

Ben multıvıtamın kullandım,veteriner sonrasında sizi tekrar çağırdı mı?ilaç bitince göreyim falan diye

Veterinere gittim halsızlıktendır ılaclara devam dedi yapacak bısey yok dedi bekleyecez görecez dıyor

İlk günlerine göre beslenmesinde artış oldu mu ? İlaçları kaç gün daha kullanacakmışsınız...

Son düzenleme:
muhabbet kusum an ıtıbarı ıle katı dıskı yapmaktadır kafasını tasıyabılıyor toparlanmaya basladı bu mutlulugumu sızlerle paylasmak ıstedım teskler arkadaslar

Geri