petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar kuşum 3 aylık aynalı salıncak aldım konuşmasını olumsuz etkilermi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CENK GEZER tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. CENK GEZER
    Gizli

Arkadaşlar konuda da bahsettiğim gibi aynalı salıncak aldım çok sevdi. Kuşu aldığım yere götürdim bakım için kuşu size alışmış dedi ayna ile daha iyi konuşur dedi ama size de bir sormak istedim. Doğru bir iş mi yaptım? Teşekkürler şimdiden...

[​IMG][/url][/IMG]

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ayna önerilmez genelde ama bende kuşumu ayna sayesinde daha çabuk konuşturdum diyebilirim 10u geçik kelime biliyor maşallah :)

3. CENK GEZER
    Gizli

Evet Taner Bey kuşçu da aynısını söyledi ayna ile uğraşarak konuşmaya daha çabuk alışır dedi. Tedirginim bende aynayı çıkarıp çıkarmamak konusunda.

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ben eş almadan önce kuşuma aynayı çıkartıyordum kafesten deli gibi ötüyordu takıyordum sonra tekrardan susuyordu :D elime omzuma gelmesini bile ayna sayesinde alıştırdım aynayı gösterdiğim gibi fırlıyodu yanıma

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:34 -->-> Daha önceki mesaj 16:34 --

kötü olan aynada kendisini görüp eş sanması birde tüy dökümlerinde çıkartın aynayı kendini görmesin strese girebilir

5. CENK GEZER
    Gizli

teşekkür ederim tafsiyeleriniz için Taner Bey. O zaman ayna kalsın...

Sayfayı Paylaş