Karadeniz Pet

Arkadaşlar kuşum hamilemi

vehbişengül16

Yeni Üye
Herkese hayırlı geceler iyi ramazanlar. 1 hafta önce aldığım 1 takım kuş en başlarda çok durgunlardı ama son gündür dişi kuş aşırı derecede kalamar kemiği tüketmekte. kanatları düşük gibi belide biraz büküldü gibi. yuvaya girmiyordu ama bugün içeri kafasını uzatıp 10 ar saniye bakıp tekrar tüneğe uçuyor. erkek kuş beslemeye başladı acaba yumurtamı geliyor. yoksa kuşum rahatsızmı ? birde cinsleri ve yaş tahmini hakkında bilgi verebilirmisiniz ? ilk defa muhabbet kuşu besliyorum

Yok kardesim daha yumurta yok hazırlık yapıyor simdi yumurtaya ama rahatsiz etmezsen fazla da sürmez yumurtlamasi

Yok kardesim daha yumurta yok hazırlık yapıyor simdi yumurtaya ama rahatsiz etmezsen fazla da sürmez yumurtlamasi

ALLAH razı olsun beni aydınlattığınız için. kuşlar kesinlikle rahatsız edilmiyor. son bi soru daha, yumurtlaması fazla sürmez demişsin. tahminen ne kadar bi süre sonra yumurta gelir ?

Eslesme gorduysen bir hafta on günden yumurtlar daha eslesme yoksa onu tam bilemem kardesim kuslarina bagli ama disi iyi kızgın fazla surmez sanirim

Eslesme gorduysen bir hafta on günden yumurtlar daha eslesme yoksa onu tam bilemem kardesim kuslarina bagli ama disi iyi kızgın fazla surmez sanirim

daha eşleşme göremedim erkek pek durgun gerçi son 2 gündür oda biraz hareketlendi ama kısa süreli. genelde suskun. bakalım erkek daha alışamadı yeni yerine sanki. 1 hafta oldu alalı. normal heralde bu tavrı

Evet normal alisma suresi o kadar zaten yumurtlama suresi biraz uzun olur sabirla bekliceniz baska. Care yok

Son attığınız görüntüye bakılırsa kanatlar düşmüş poposuda şişmiş görünüyor tabi çekim açısı da önemli ancak görüntüye bakarak yumurta içerde oluşuyor gibi bir poz vermiş. Zaten ultra kızışmış durumda dişi.

Son attığınız görüntüye bakılırsa kanatlar düşmüş poposuda şişmiş görünüyor tabi çekim açısı da önemli ancak görüntüye bakarak yumurta içerde oluşuyor gibi bir poz vermiş. Zaten ultra kızışmış durumda dişi.

Arkadaşlar 2 gün önce (8 haziran akşamı) dişi bi yumurta bırakmış yuvaya. vücut yapısı azda olsa nnormale döndü derken bugün yine poposu şiş kanatları düşük ve yüzü çekik durumda.

fotograf bugün çekildi.

Arkadaşlar 2 gün önce (8 haziran akşamı) dişi bi yumurta bırakmış yuvaya. vücut yapısı azda olsa nnormale döndü derken bugün yine poposu şiş kanatları düşük ve yüzü çekik durumda.

fotograf bugün çekildi.

Maşallah hayırlı olsun. Yuvalığın içindekiler nedir? Plastik kağıt gibi duruyor. Şayet öyleyse geç olmadan talaş ile değiştiriniz.

Maşallah hayırlı olsun. Yuvalığın içindekiler nedir? Plastik kağıt gibi duruyor. Şayet öyleyse geç olmadan talaş ile değiştiriniz.

inanın hiç bilmiyorum. kuşları kafesle birlikte aldım aynen odaya koydum. daha yuvalıgı açıp elimi sokmuş değilim. az önce kapıyı açıp telefonu soktum fotograf çekebilmek için. sizce yumurtaların devamı gelirmi ? 2 gün oldu ama

Gelir 2 günde bir yumurtlar zaten hayırlı olsun kardesim ama yer degidikligi oldugu icinde yumurtlamayabilir gerci poposu sisti diyosunuz büyük ihtimal yumurtalar gelir

Gelir 2 günde bir yumurtlar zaten hayırlı olsun kardesim ama yer degidikligi oldugu icinde yumurtlamayabilir gerci poposu sisti diyosunuz büyük ihtimal yumurtalar gelir

yok kardeş yer değiştirmedim. ben bu kuşları pazar günü petshoptan aldım, aldığım gün aynen odaya koydum anlamında dedim :)

Tmm kardesim bende onu dedim yumurtaya hazırlığı petshopta yaptiya ondan dedim iyi kussa zaten bunlara aldırmaz yumurtlar

Maşallah zaten bariz belliymis yumurta olduğu rahatsız etmeyin inşaallah kuluckaya devam eder keyifli hobiler

Cevap: Arkadaşlar kuşum hamilemi

Konu yanlış yere açılmış.Taşınmasını talep ediyorum.