Karadeniz Pet

Arkadaşlar Kuşum İhsal Yardım

Onur Açan

Meraklı Üye
Arkadaşlar yavru kuşum var kuş ihsal oldu bugün gittim kuşçuya

b vitamini verdi ve antibakteriyel ilaç verdi 1 hafta kesintisiz suya koy dedi ileşirmi kendine gelirmi

heycanda olduğu içindir suyuna biraz vitamin koyun yeter

inşallah iyileşir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:25 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

yorum yapan yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:25 --

yorum bekliyorum

Pirinç unu alın koyun suyuna. Yerse papates haşlayın yedirin.

şunuda deneyebilirsin Suyuna çok az miktarda uz ve şeker katabilirsiniz.

pardon :) ben oyle yapıyordumda iyi oldu söylemem çok teşekkürler

pardon :) ben oyle yapıyordumda iyi oldu söylemem çok teşekkürler

Yanlış anlamayın ama rica ederim sizin yaptığınız ama doğruluğundan emin olmadığınız hiçbirşeyi paylaşmayın. Herhangibirisi okusa uygulasa kuşuna bişey olsa yazık değil mi? Türkiye bunun gibi kulaktan dolma yanlış bilgilerle kaynıyor. Biri bebe bisküvisi diyo ötekisi çay kahve diyo sonra kulaktan kulağa herkes içinde süt, kafein olan zararlı şeyi kuşlara vermeye başlıyor. Lütfen dikkatli olalım.

dün aldım ilk gün kuşcu vitamin ile ilaç verdi 1 haftaya ileşirmiş patates haşlaması ne olucakki

ilk gün heyecanı falan normaldir kardeşim 2 güne bir seyi kalmaz merak etme düzelir
leblebi tozu , yaşlanmış patates , haşlanmış pirinç suyu falan keser ishalini

ilk gün heyecanı falan normaldir kardeşim 2 güne bir seyi kalmaz merak etme düzelir
leblebi tozu , yaşlanmış patates , haşlanmış pirinç suyu falan keser ishalini

bunlardan hariç kuşçu bana b vitamin ve ilaç verdi onlar geçirirmi ve sadece haşlanmış patates versem iyi gelirmi.

Leblebi tozu vermeyin. Boğazlarına yapışır.

benim kuşumda ishaldi iyileştirdim eğer yeniyse yabancılık çektiğinden ishal olabilkir aldığınız ilaçları kullanın iyileşir ayrıca aspur al ve ayrı bir yemliğe koy

Geri