Karadeniz Pet

arkadaşlar kuşum konuşmuyor yardım lütfenn?????

• Konbuyu başlatan spawn59
  • Başlangıç tarihi
S

spawn59

Guest
muhabbet kuşunu mart ayında aldım aldgımda 35 40 günlüktü gagası sıyahtı smdı bana epey alıstı hıc ustumden ınmiyo tam ıstedgım gibi oldu aramızdaki bağ cok iyi fakat bi türlü konusmuyo surekli cicikuş aşkım dıye tekraralar yapıyorum evde olmadgımda ses kaydı dınletiyorum kendı sesimi olmuyo tecrubeli arkadaslardan yardım ve de değişik başka yöntemler var mı?yardımınız için teşekkür ederim .....

Anladım fotoğraflarını koyarsanız rahat yorum yapabiliriz.Eğer çok uğraştığınız halde konuşmuyorsa ya dişidir ya da yavru diye yetişkin konuşma yaşı geçmiş kuş vermiş olabilirler.

Çünkü benim başıma geldi erkek diye aldım 2 ay uğraştım konuşmadı büyüdükçe dişi olduğu ortaya çıktı :)

tek kelime ve sabahları 30 dk civarı ilgilen.Benim ki öyle öğreniyor.(cici kuş ve babacık)

Anladım fotoğraflarını koyarsanız rahat yorum yapabiliriz.Eğer çok uğraştığınız halde konuşmuyorsa ya dişidir ya da yavru diye yetişkin konuşma yaşı geçmiş kuş vermiş olabilirler.

Çünkü benim başıma geldi erkek diye aldım 2 ay uğraştım konuşmadı büyüdükçe dişi olduğu ortaya çıktı :)
[url=http://hizliresim.com/38Q6Pp][/URL]
NVmngQ.jpg
[/url][/IMG][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:10 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

fotograf attım arkadaslar...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

tek kelime ve sabahları 30 dk civarı ilgilen.Benim ki öyle öğreniyor.(cici kuş ve babacık)
yok onuda denedim ama malesef sanırım kuş konuşmayı sökemıycek :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

işte fotosu dişi mi sizce ??

Kuşunuz dişi hocam.

Dişi kuşlarda gayet cana yakın olurlar eğitilirlerse tıpkı benim limonum gibi :)

Kuşunuz dişi hocam.

Dişi kuşlarda gayet cana yakın olurlar eğitilirlerse tıpkı benim limonum gibi :)

yani konuşmaz mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:23 -->-> Daha önceki mesaj 23:22 --

Kuşunuz dişi, alışmaz diye birşey yok. Dişi kuşlar da alışırlar ilgilenilirse.
Konuşma olayına gelince erkekler kadar çabuk olmaz, onlar kadar fazla kelime öğrenemezler.
Güle güle besleyin.

teşekür ederim yani bizim iş emek zaman birzda özveri istycek anlaşılan :D

Geri