petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar kuşum öldü bakar misiniz ?? (Resimli)) :((((

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve BadyGuard tarafından 27 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. BadyGuard
    Gizli

BadyGuard Guest

Arkadaslar yaklasik olarak 1 hafta dir bende olan kuslarim dan disi olan yani sari renkli kusum bugun oldü simdi suan mavi renkli erkek kusum da hic otmuyor kafesin kapisini aciyorum disari cikmiyor? Ne yapmaliyim yardim eder misiniiz ?? :((((((

2. anilika

anilika New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşım normal eşini kaybetmiş üzüntü içerisinde dişi bekliyor geçmiş olusn :(

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Gecmiş olsun, yeni bir dişi alabilirsiniz. Ama öncelikle ölen kuşunuzun hastalıktan ölüp ölmedigini anlamalısınız. Hastaysa erkege de bulaşmış olabilir. 1 hafta kadar bekleyin sonra yeni dişi alın

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Akın1903
    Gizli

Akın1903 Guest

Gecmiş Olsun allah Kimseye böle acı vermesin.

5. anilika

anilika New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz yem yiyor mu su içiyormu birde kuşunuzun foftorafını atarmısınz

6. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun.Kuşlarında duyguları var o yüzden normal.

8. BadyGuard
    Gizli

BadyGuard Guest

hemen yukluyorum tesekkur ederim.. Gecmis olsun duyen herkese tesekkyr ederim ...

9. ogretmen
    Gizli

ogretmen Guest

Başınız sağolsun.allah geride kalan kocasına sabır versin

10. BadyGuard
    Gizli

BadyGuard Guest

Buyrun geride kalan erkek kusumun fotografi benim gozlemledigime gore su ana kadar yem yrmiyor... :((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

11. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    öncelikle basın sagolsun beni yanlıs anlamayın daha öncede kus bakmıs olabılırsınız belkı bu ıste cok tecrube sahıbı bırısınızdır bunu bılmeden aklıma ılk gelenı yazıyorum yardımcı olmak maksatlı erkek 1 haftadan beri yem yıyrduda şimdimi yemıyr yoksa 1 haftadır ıkısıde mi yeterınce yem yemedi bir haftadır kac kez üfledin yemlerini bu sure zarfında kontrol ettınmi yemlık nekadar bosalıyor konu hastalık deıl aclıksa erkegıde kaybedebılırsın yemlıklerın kapaklarını ac ve ust tuneklere yakın kafes içi bır yere koy o yemlıklerı asamıyrsan baska yemlık tedarık et kusun rahatlıkla ulasabıleceği bır yer olsun bana göre kafeslerdeki en sıkıntılı yemlık senın kullandıkların.sen her onlemi tedbırı al derim

12. BadyGuard
    Gizli

BadyGuard Guest

Yok ynlis anlamam da disi.kusum varken yemi cok iyi yiyorlardi su anda erkegim yem yemiyordu ama su anda yem yiyor tesekkur ederim

13. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    çok geçmiş olsun baya üzüldüm kuşunun ölümüne

14. BadyGuard
    Gizli

BadyGuard Guest

Cok tesekkur ederim :((

15. Hakan Donat

Beğenileri:
    13
    Geçmiş olsun. Ben küçükken dedemin de çifti vardı böyle aynı sizin gibi dişi ölünce erkek travmaya girmişti. Eşi öldüğü için normaldir. Bir süre geçmesi gerekir atlatması için.

#15 Hakan Donat, 28 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 28 Ağustos 2014
  16. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Geçmiş olsun

17. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    öncelikle geçmiş olsun yanına 1 yaş civarı bi dişi alırsanız onla ugraşır unutur

18. hasanmet
    Gizli

hasanmet Guest

geçmiş olsun kardeşim. kısa sürede yanına eş almanı tavsiye derim... sevgilerimle

Sayfayı Paylaş