Karadeniz Pet

Arkadaslar kuşum öldü bakar misiniz ?? (Resimli)) :((((

• Konbuyu başlatan BadyGuard
  • Başlangıç tarihi
B

BadyGuard

Guest

Arkadaslar yaklasik olarak 1 hafta dir bende olan kuslarim dan disi olan yani sari renkli kusum bugun oldü simdi suan mavi renkli erkek kusum da hic otmuyor kafesin kapisini aciyorum disari cikmiyor? Ne yapmaliyim yardim eder misiniiz ?? :((((((

Arkadaşım normal eşini kaybetmiş üzüntü içerisinde dişi bekliyor geçmiş olusn :(

Gecmiş olsun, yeni bir dişi alabilirsiniz. Ama öncelikle ölen kuşunuzun hastalıktan ölüp ölmedigini anlamalısınız. Hastaysa erkege de bulaşmış olabilir. 1 hafta kadar bekleyin sonra yeni dişi alın

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kuşunuz yem yiyor mu su içiyormu birde kuşunuzun foftorafını atarmısınz

Geçmiş olsun.Kuşlarında duyguları var o yüzden normal.

Başınız sağolsun.allah geride kalan kocasına sabır versin

Kuşunuz yem yiyor mu su içiyormu birde kuşunuzun foftorafını atarmısınz

Buyrun geride kalan erkek kusumun fotografi benim gozlemledigime gore su ana kadar yem yrmiyor... :((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

öncelikle basın sagolsun beni yanlıs anlamayın daha öncede kus bakmıs olabılırsınız belkı bu ıste cok tecrube sahıbı bırısınızdır bunu bılmeden aklıma ılk gelenı yazıyorum yardımcı olmak maksatlı erkek 1 haftadan beri yem yıyrduda şimdimi yemıyr yoksa 1 haftadır ıkısıde mi yeterınce yem yemedi bir haftadır kac kez üfledin yemlerini bu sure zarfında kontrol ettınmi yemlık nekadar bosalıyor konu hastalık deıl aclıksa erkegıde kaybedebılırsın yemlıklerın kapaklarını ac ve ust tuneklere yakın kafes içi bır yere koy o yemlıklerı asamıyrsan baska yemlık tedarık et kusun rahatlıkla ulasabıleceği bır yer olsun bana göre kafeslerdeki en sıkıntılı yemlık senın kullandıkların.sen her onlemi tedbırı al derim

öncelikle basın sagolsun beni yanlıs anlamayın daha öncede kus bakmıs olabılırsınız belkı bu ıste cok tecrube sahıbı bırısınızdır bunu bılmeden aklıma ılk gelenı yazıyorum yardımcı olmak maksatlı erkek 1 haftadan beri yem yıyrduda şimdimi yemıyr yoksa 1 haftadır ıkısıde mi yeterınce yem yemedi bir haftadır kac kez üfledin yemlerini bu sure zarfında kontrol ettınmi yemlık nekadar bosalıyor konu hastalık deıl aclıksa erkegıde kaybedebılırsın yemlıklerın kapaklarını ac ve ust tuneklere yakın kafes içi bır yere koy o yemlıklerı asamıyrsan baska yemlık tedarık et kusun rahatlıkla ulasabıleceği bır yer olsun bana göre kafeslerdeki en sıkıntılı yemlık senın kullandıkların.sen her onlemi tedbırı al derim

Yok ynlis anlamam da disi.kusum varken yemi cok iyi yiyorlardi su anda erkegim yem yemiyordu ama su anda yem yiyor tesekkur ederim

çok geçmiş olsun baya üzüldüm kuşunun ölümüne

Geçmiş olsun. Ben küçükken dedemin de çifti vardı böyle aynı sizin gibi dişi ölünce erkek travmaya girmişti. Eşi öldüğü için normaldir. Bir süre geçmesi gerekir atlatması için.

Son düzenleme:
öncelikle geçmiş olsun yanına 1 yaş civarı bi dişi alırsanız onla ugraşır unutur

geçmiş olsun kardeşim. kısa sürede yanına eş almanı tavsiye derim... sevgilerimle

Geri