Karadeniz Pet

Arkadaşlar kuşum ölüyor galiba

Serkan YAZICI

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum bu akşama kadar iyiydi 4 - 5 saat içinde kotulesti dışkısı sadece su sanki ve hiç kimildiyamiyor. Ne yapmak lazım

Bu mesaj mobilden gönderildi.

Resim mümkün se resim atar mısın tüyleri kabarık mı ayaklarının üstün de mi duruyor yoksa yere karnını koydu mu ?

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

resim at elini koyunca bi hareketlenme varmı

6fe8f047b1c4f38dc42f90bacb3872f6.jpg

Kanatlarını ve bacaklarını açmış gözleri kapalı zorla hareket ediyor

Az önce kafesin dibindeydi köşeye geçmiş eselemeye çalışıyordu. Ben tünele çıkardım tekrar

Yem su felan yiyip içiyor mu peki

Ne kadar zamandır böyle bi durum var

Kardeşim kuşu üşütmüşsün galiba tam emin degilim ama siringayla zorla yem su yedir

İlaçları vardır benim kuşum böyle oldu bakmadım iyileşir diye öldü

Kardeş şimdi kuşu rahat bırak yarın sabah bi gözetle aynıysa bir su yem yedir sonra ilk işin veteriner olsun

Kardeşim kuşu üşütmüşsün galiba tam emin degilim ama siringayla zorla yem su yedir

Hocam şimdi patates hasladim soğumasını bekliyorum onu vereyim dedim yem olarak sadece taneli var suyuna da elma sirkesi koydum ilk başta ishal dedim sirkeli şu mu icireyim sade su mu

vitamin takviyesi yap nemli ortamda kalsın hava değişimi olmayan bir yere götür son hali nasıl ?

ishalsa kuşun eminsen buna çay ver 1 2 damla damlat suyuna

2 damlada limon suyu öneririm kardeşim c vitaneminidir iyi gelir inşallah

Kardeşim patates güzel fikir yemesi lazım ama suyuna sirke kat az içir siringayla felan zorla içir içsin sıcakta kalsın onları n vücut sıcaklıkları çok yüksek yarın sabaha iyileşir heralde en azından ise yarar

ama bence şimdilik rahat bırak yarın sabah kendine gelir bence bir video atarmısın kardeşim elini kuşa dogru götür eline al bir tepkisini görelim bir fotografla anlayamayız

Kardeşim patates güzel fikir yemesi lazım ama suyuna sirke kat az içir siringayla felan zorla içir içsin sıcakta kalsın onları n vücut sıcaklıkları çok yüksek yarın sabaha iyileşir heralde en azından ise yarar

aman elma sirkesi olsun 2 damla yeterli

Geri