Karadeniz Pet

Arkadaşlar kuşum ölüyor galiba

İshalse vitamin verme sakın. Aspur koy yemliğin birine ve 1 günde düzelmicek olursa ishal ilacı kullanırsın. Bana kuş sıcaklamış gibi geldi ama sen elimden de kaçmıyor diyince hasta olabilir ihtimali de var. Tüneğe yakın yere yemlikleri as

İshalse vitamin verme sakın. Aspur koy yemliğin birine ve 1 günde düzelmicek olursa ishal ilacı kullanırsın. Bana kuş sıcaklamış gibi geldi ama sen elimden de kaçmıyor diyince hasta olabilir ihtimali de var. Tüneğe yakın yere yemlikleri as
ayn eğer nezle gibi akıntı hapşırma görürsen ver arkadaşın dediği gibi ishalse verme

Serkan abi kuşu serin bir yere koy ben balkonda tutuyom kuşları serin oluyor adana bildiginiz üzere yanıyor benim hayvanlarda aynı oluyor öğlen sıcakda böyle bir nefes alıyor benim dişi hızlı hızlı inşallah kuşun yarına bişeyi kalmaz rahat bırak korkulcak bi durum göremedim ben

kardeş kuş sıcakdan bunalmış

aspur yulaf verin altını temizleyin malum havalar sıcak bulaşıcı hastalıklarda artıyor bundan başka kuşun bünyesine verin

Cereyanda kaldimi bilmiyorum bugün dışarıdaydim elâzığ sıcak camlar hep açık ama cereyan yapacak kadar bi esinti olduğunu sanmıyorum. hanım evi temizlerken öyle bi yere koyduysa olmuşta olabilir emin degilim...

Bu mesaj mobilden gönderildi.

abi havalar sıcak kuş yorgun yinede yengeme söyle ara sıra gözetlesin sen evde yoksan bakarak olsun kuşa durumu yarında aynıysa bir problem var demektir kuşu şimdilik serin bi yere koy kendine gelsin

Kafesi temizledim siringayla biraz limonlu su icirdim biraz patates haslamasi yedirdim serin hava akımı olmayan bi yere koydum sabaha kadar bekleyeceğim sabah 10 da veterinere götüreceğim artık elden şimdilik bu kadar geldi [emoji22]

Bu mesaj mobilden gönderildi.

Abi serin yere koy hayvan zaten sıcakdan bunalmış biz bile sıcakdan hareket edecek takatımız kalmıyor bazen o hayvanlar napsın

Geri