Karadeniz Pet

arkadaslar kusuma bir bakarmısınız

Emre oduncu

Yeni Üye
arkadaslar 2 gundur kusum ishal ve arada bi su gibi bişey kusuyor dün aksamdan itibaren vitamin vermeye başladım su icmesinde sıkıntı yok yemde arada bir yiyor ekmek yedi oylen bizimle 2 gün önce nektari yemişti ondan olabilirmi resminide koyuyorum bi yardımcı olun

NYAYjL.jpg

s.a arkadaşlar bende 3 tane muhabbet kuşu varda cinsiyetlerini ve cinslerini öğrenmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz acaba?

yardımcı olabilcek arkadaslar lütfen bir bakın burda veteriner yok bu yuzden sizden bilgi almam lazım

Kus hasta gibi duruyor gerçekten. Malesef bilgili olduğum bir konu değil. Geçmiş olsun güncel tutalim en azindan.

Son düzenleme:
geçmiş olsun benim kuşumun başına da aynı olay bi kaç kere gelmişti hayvanı fazla rahatsız etmeyin kafesinde dinlensin antibiyotik kırıp ağzına suyla birlikte verince iyi geliyor ama yinede veterinere görünün derim üşütmüştür rüzgarda kalmasın balkonda özellikle

İshal başlangıcında haşlanmış papates öneriyorlardı. Ben vitaform tavsiye ederim.

Kuş ıslak mı bana mı öyle geldi. Üşütmüş olabilir. Cereyanda filan kalmış olabilir mi?

Geri