petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaslar kusuma bir bakarmısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre oduncu tarafından 31 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    arkadaslar 2 gundur kusum ishal ve arada bi su gibi bişey kusuyor dün aksamdan itibaren vitamin vermeye başladım su icmesinde sıkıntı yok yemde arada bir yiyor ekmek yedi oylen bizimle 2 gün önce nektari yemişti ondan olabilirmi resminide koyuyorum bi yardımcı olun

2. mehmet emin tektaş

Beğenileri:
    0
    s.a arkadaşlar bende 3 tane muhabbet kuşu varda cinsiyetlerini ve cinslerini öğrenmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz acaba?

3. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    yardımcı olabilcek arkadaslar lütfen bir bakın burda veteriner yok bu yuzden sizden bilgi almam lazım

4. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Kus hasta gibi duruyor gerçekten. Malesef bilgili olduğum bir konu değil. Geçmiş olsun güncel tutalim en azindan.

#4 Ezgi Yılmaz, 31 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 31 Temmuz 2014
  5. samet kırdar

geçmiş olsun benim kuşumun başına da aynı olay bi kaç kere gelmişti hayvanı fazla rahatsız etmeyin kafesinde dinlensin antibiyotik kırıp ağzına suyla birlikte verince iyi geliyor ama yinede veterinere görünün derim üşütmüştür rüzgarda kalmasın balkonda özellikle

6. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    İshal başlangıcında haşlanmış papates öneriyorlardı. Ben vitaform tavsiye ederim.

7. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Kuş ıslak mı bana mı öyle geldi. Üşütmüş olabilir. Cereyanda filan kalmış olabilir mi?

8. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kondu icinde konu acmayın lutfen

Sayfayı Paylaş