Karadeniz Pet

Arkadaşlar kuşuma bişey oldu acil yardım :((

daha çiftleşmedi bi sorun var mı ne zamana çiftleşirler diye soruyorum

Aydin kardesim ciftlesmeden once kusun sagligini dusunsen daha iyi olacak. Kusun hasta gorunuyor. Yanlis hatirlamiyorsam dun disisi ölmüştü. Kusuna da bulasmis sanirim. Sana tavsiye ettigim bir ilac vardi. Bence o ilaci kullan. Petshoplardan alinan ilaclar ise yaramiyor genelde. O ilac iyi gelecektir. Çiftleşme saglikliyken olur

şuan bişeyi yok iyi duruyor internetten anlamına baktım dinlenirken yapıyolarmış yalnız aklıma şey takıldı bu dişiyi kızgın aldım erkekte kızgın şuan ama dişi hala erkek yanına gelince gagalıyor bazen neden olabilir gerekirse resimlerini atabilirim

Yeni alinan esi hemen yanina atmazsaniz daha saglikli olur. Baska kafeste 1 hafta tutun hem saglik acisindan hem birbirlerini tanimalari acisindan. Bu halde ciddi kavgalar bile olabilir. Yani her disi erkek cift olacak diye bir sey yok

petshop ta baktık yanına atınca hiç gagalamadılar anlaştılar hatta bizim erkek dişinin kuyruğuna falan eğildi ayrı tüneklerde duruyolar şuan ne dersiniz yavru alabilir miyim

Alabilirsiniz de acele etmeyin yavru almak uzun bir surec. Cift tutup yuva hazirligi vitamin kalsiyum depolamalari. Hayirli olsun

teşekkür ederim sizce şuan kızgınlar mı resim atsam bi bakar mısınız çiftleşmeye hazır duruyolar mı

Arkadaşım hata yapmıssın ama. sana forumda kafesi strelize et demişler. Ama sen dişi almıssın hemen. Bir an önce tedavi yoluna gitmeli yoksa erkek kusunuda kaybedeceksin. Ve sonra yeni aldığın dişiyide.

strelize derken zaten değiştirdim kafesin gazetesini falan temizledim yani, biraz önce öpüştüklerini gördüm birbirlerinin kafalarını falan kaşıdılar anlaşmalarına çok sevindim gerçekten ama bazen de birbirlerine gaga atıyolar sizce neden

Son düzenleme:
Geri