Karadeniz Pet

Arkadaşlar Kuşumun cinsiyeti Hakkında bilgi LÜTFEN!

6

67baris67

Guest
Arkadaşlar kuşu alalı 2 hafta oldu. Erkek olduğunu ısrar eden bir satıcıdan aldım. ama ben hala şüpheliyim lütfen yardım

V2A58j.jpg
[/url][/IMG]

nYkV9B.jpg
[/url][/IMG]

vYmdAr.jpg
[/url][/IMG]

1j4ma5.jpg
[/url][/IMG]

0b4myW.jpg
[/url][/IMG]

AZ053X.jpg
[/url][/IMG]

Jd7n3B.jpg
[/url][/IMG]

4YZb0Q.jpg
[/url][/IMG]
OJ37E5.jpg
[/url][/IMG]

Moderatör tarafında düzenlendi:
beyler nasıl anlıyorsunuz erkek oldugunu benım tek bıldıgım sey var ceresının mavı olması oda mavı mı bellı degıl o yuzden suphelendım

Kesin erkek demı tesekkur ederım arkadaslar cok sevındırdınız benı !! ırkı hakkında bılgı mumkun mu ?

Yavruyken pembe çere oluyo kuşlarda gördüklerime göre söylüyorum büyüdükçe rengi değişiyor ve mavi oluyor,dişilerde daha fazla beyazlık ve kahverengi oluyor.

beyler nasıl anlıyorsunuz erkek oldugunu benım tek bıldıgım sey var ceresının mavı olması oda mavı mı bellı degıl o yuzden suphelendım

Ceresinin rengi tek renk ise yani burun deliklerinin çevresi beyaz değil ise benim bildiğim erkek oluyor.

bana burun delıklerının kenarları beyaz gıbı gelıyor ya yenı resım atarım :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:26 --

4 yeni resim gönderiyorum arkadaşlar lütfen ilginenin şimdiden teşekkür ederim ırkı hakkında bilginiz olursa yararlanmak isterim bilgilerinizden teşekkürler......

V2A58j.jpg
[/url][/IMG]

nYkV9B.jpg
[/url][/IMG]

vYmdAr.jpg
[/url][/IMG]

1j4ma5.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

Kesin erkek bu kuş

Mavi, mor, pembe cere erkekdir.

Yavruyken pembe çere oluyo kuşlarda gördüklerime göre söylüyorum büyüdükçe rengi değişiyor ve mavi oluyor,dişilerde daha fazla beyazlık ve kahverengi oluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar cok sagolun bende erkek olmasını dılıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

Arkadaşlar lütfen son fotograflarıda ınceleyın yakın cekımler yaptım

60 70 gunIuk erkek bu kuş 1 ay sonra mavi Oımaya başıar ceresi

Geri