Karadeniz Pet

arkadaşlar kuşumun cinsiyeti ve cinsi nedir sizce?

Gökhan soydan

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşum 6 aydır benimle yavru diye aldım ama hala konuşmadı elime geliyor elimi uzattıgımda ama baska turlu gelmiyor ne yapabilirim cinsiyeti ve cinsi nedir sizce nasıl bir kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:15 -->-> Daha önceki mesaj 02:02 --

resim nasıl koyabilirim bulamadım yarhttp://i.hizliresim.com/ngnDOg.jpgdımcı olursanız resimlerini göstercem

Son düzenleme:
Maaşşallah sağlıklı gözüküyor. Ceresinden dişi gibi.
Konuşma özelliği cinsiyet kadar kuşa ayırdığınız vakit ve hayvanın karakteriyle de ilgili olabiliyor.

bana kuşu erkek diye sattılar geçen gün bu resimleri gösterdim dedim dişi olmasın diye yok kuşun erkek ama ceresi tam koyulaşmamış dedi evet kuşum 8.5 9 aylık fln ama erkek değil oylemi jumbo diye aldım sizce jumbo değilmi cok para istediler bu kuşa bide kandırdılarmı

yeni resimler şimdi çektim erkek olmadığına ve jumbo olmadığına eminmiyiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:38 -->-> Daha önceki mesaj 12:33 --

Arkadaşlar eminmiyiz erkek olmadığına ve jumbo olmadığına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:39 -->-> Daha önceki mesaj 12:38 --

ceresı mavi ama acık mavi kuş iri ama tam jumbomu bilmiyorum

Son düzenleme:
250 tl çok fazla vermişsiniz. kuşunuz dişi olduğu için zor konuşur. erkeğe göre daha fazla ilgilenmek gerekir. çok daha sakindir. yanına bir erkek kuş alıp üretim yapın isterseniz. 1-2 aya çiftleşmeye hazır olur zaten. yavruları istediğiniz gibi eğitirsiniz.

Geri