petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaslar kusumun uyku modu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mhmtkzmc tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mhmtkzmc

mhmtkzmc New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar yeni aldigim kus tunekte degilde kafesin tellerinde uyuyor ya en tepede yada yanlarda bu durum normalmi yoksa tunekleri kalinmi geliyo rahat edemedigindenmi normaldede tellerde zaman geciriyo tuneklerde durmuyo[​IMG]

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    her kuşun uyku şekli farklıdır buda normaldir benim kuşların 1 tanesi tünekte diğeri aynı bu şekilde uyuyor belki zamanla size güvenince tünekte uyur normaldir.

3. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Kuşlar yüksekte kendini güvende hisseder ,yani yeni almış olduğunuz bu kuş daha size ve ortama alışkın olmadığı için bu şekilde rahat hissediyor olabilir ,zamanla tünekte durmaya alışacaktır.

4. mhmtkzmc

mhmtkzmc New Member

Beğenileri:
    0
    Anladim cevaplar icin saolun arkadaslar :)

5. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Benim erkek kusumdu boyleydi ve zamnla baktim artik tel degilde tunektevuyumayi tercih etti guven konusu guvenini sarsmassaniz kusunuzsun oda zaman la tunege gececektir

6. Tuğrul BAYRAM

Beğenileri:
    16
    tercih meselesi sıkıntı yok ;)

Sayfayı Paylaş