petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar lüften yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve simon07 tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. simon07

simon07 Guest

erkek muhabbet kuşum kızgınlık döneminde çok agresif. sürekli ısırıyo. dişi alma ihtimalim yok suan. ne yapmam gerek geçici bi durummu:confused::confused:

2. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sanırım yapacak bir şey yok

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. simon07

simon07 Guest

yani geçmezmi

4. Necati ÜNAL

Yanına bir dişi alabilirsiniz, onun mutlu olması sizin de hoşunuza gidecektir. Ama ben oynayacağım dişiyle işim yok uğraşamam onun eş tutmasıyla kavgasıyla kızıştırmasıyla yumurtasıyla diyorsan hiç elleme nijer tohumu veriyorsan (konuşması için) az vermeye başla. Tek başına beslersen yakın zamanda (1-2-3 ay farklılık gösterebilir) bu dönem geçecektir ve kuşun sana tekrar ısınacak (artık çiftleşme isteğinin azaldığı için) sana daha çok ilgi gösterecektir. Onun canı bu dönem içinde sıkılacaktır onunla çok ilgilen ama onu çok sıkma, kafeste canının sıkıldığını anladığında kafesin kapısını açık bırak o girer-çıkar kendisi.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

İYİ FORUMLAR.

5. muhammet aslan

muhammet aslan New Member

Beğenileri:
    0
    dişi alırsanız mutlu olur

6. KAMPANOL

KAMPANOL Guest

sizin yerinizde olsam acil dişi kuş alırdım eğer alamazsanız çevrenizde kuşu olan varsa bi görüşün eş yapın derim

Sayfayı Paylaş