Karadeniz Pet

Arkadaşlar lütfen boncuğa yardımcı olun :(

• Konbuyu başlatan alicanglmz
  • Başlangıç tarihi
A

alicanglmz

Guest
e7Qlo5.jpg
Kuşumuzu elimize alıp kafesine koyduktan sonra, kuşumuz sanki feç geçirmiş gibi tabana düştü.Yüreyemez oldu,tüneklerine çıkamıyor ve düşüyor.Hızlı nefes alıp veriyor,resimdeki gibi hep köşede yığılmış bir şekilde duruyor.sadece yem yiyor,suyunu yanına koyduk içmiyor.Ne yapıcağımızı şaşırdık dünden beri, aniden oldu kuşu kafee koymamızla :( lutfen yardımcı olun arkadaşlar,evdekiler perişan.

vakıt kaybetmeden bı veterınere gostermen senın ıcın ıyı olur dostum buna net bısey soylemek zor olabılır

Hep sordum , aradım veterinerleri vitamin takviyesi diyorlar. Bacakları tutmuyor , Sanırım çok az vaktim kaldı :( kurtulma şansı var mı peki..Artık son çare yine götürücem veterinere

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

6 ay oldu kuşu alalı.

:S vallahı yanlıs bı yorum yapmak ıstemıyorum en ıyısını veterıner bılır

Hafif sıcak suyu pamukla yavaş yavaş sürün ve vakit kaybetmeden veterinere gidin.

Felaket tellallığı yapmak istemem ama dün sabah aynı durumda olan erkek muhabbet kuşumu kaybettim. Avisol içirdim, sıcak tuttum ne okudum ne denildiyse yaptım ama sabah uyandığımda ölmüştü. Bir-an önce veterinere götürmeniz de fayda var. Havalardan mı yoksa mevsim mi bilmiyorum ama ne yaptımsa benim kuşum düzelmedi.

Veterinerler ilgilenmiyorlar kedi kopek gozlerini burumus, artik aci ceksin istemiyorum cok uzuluyorum onu oylece gordukce.Eskisi gibi olmasi sanirim imkansiz.her sabah yanina olu bulmamak icin dua ederk gidiyorm

Kıyamam ona, şu aşamada vitamin ve mineral desteği yapsanız iyi olur. Avisol-B, Avivit, Sera Minerals.

cok ama cok gec kalmıssınız sabahı göremez kusunuz gecmiş olsun

resimden pek anlaşılmıyor ama felç değil heralde . felç olan kuş çırpınır, bağırır belli bir süre .

Arkadaslar tesekkurler yardimlariniz icin,Şuan halen durumu ayni, 4.gunune giriyoruz.Her gun suyuna vitamin destegi yapiyoruz, kuş tavuk gibi ayklarinin ustunde tabanda yatiyor.Kuşun yururken bacaklari tutmuyor, .Cok uzuluyoruz bu durumuna , her gun ölecek korkusu var :( Ayaklari sekiyor.Tirmanamiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:04 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

Elimizi kafesine sokunca bagirmaya basliyor, 4.gundur yerde.Tuneklerde duramiyor :(

Valla senin yerinde olsam internetten veteriner telefonlarını bulur, hepsini tek tek arardım. Bir müslüman eminim ki yardımcı olacaktır.

ilgilenen bir veteriner illa bulunur. aç telefon et sor muhabbet kuşlarıyla ilgileniyor musunuz diye ona göre götür.

şuanki durumu nedir kuşunuzun??

Geri