petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar lütfen boncuğa yardımcı olun :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve alicanglmz tarafından 19 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. alicanglmz

[​IMG] Kuşumuzu elimize alıp kafesine koyduktan sonra, kuşumuz sanki feç geçirmiş gibi tabana düştü.Yüreyemez oldu,tüneklerine çıkamıyor ve düşüyor.Hızlı nefes alıp veriyor,resimdeki gibi hep köşede yığılmış bir şekilde duruyor.sadece yem yiyor,suyunu yanına koyduk içmiyor.Ne yapıcağımızı şaşırdık dünden beri, aniden oldu kuşu kafee koymamızla :( lutfen yardımcı olun arkadaşlar,evdekiler perişan.

2. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    vakıt kaybetmeden bı veterınere gostermen senın ıcın ıyı olur dostum buna net bısey soylemek zor olabılır

3. Hürkan YILMAZ

Yenimi aldınız kuşu

4. alicanglmz

Hep sordum , aradım veterinerleri vitamin takviyesi diyorlar. Bacakları tutmuyor , Sanırım çok az vaktim kaldı :( kurtulma şansı var mı peki..Artık son çare yine götürücem veterinere

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

6 ay oldu kuşu alalı.

5. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    :S vallahı yanlıs bı yorum yapmak ıstemıyorum en ıyısını veterıner bılır

6. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    kusu acilen bir veterinere goturmekde fayda var bence hic vakit kaybetme.

7. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Hafif sıcak suyu pamukla yavaş yavaş sürün ve vakit kaybetmeden veterinere gidin.

8. sonmezonline

Felaket tellallığı yapmak istemem ama dün sabah aynı durumda olan erkek muhabbet kuşumu kaybettim. Avisol içirdim, sıcak tuttum ne okudum ne denildiyse yaptım ama sabah uyandığımda ölmüştü. Bir-an önce veterinere götürmeniz de fayda var. Havalardan mı yoksa mevsim mi bilmiyorum ama ne yaptımsa benim kuşum düzelmedi.

9. alicanglmz

Veterinerler ilgilenmiyorlar kedi kopek gozlerini burumus, artik aci ceksin istemiyorum cok uzuluyorum onu oylece gordukce.Eskisi gibi olmasi sanirim imkansiz.her sabah yanina olu bulmamak icin dua ederk gidiyorm

10. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Kıyamam ona, şu aşamada vitamin ve mineral desteği yapsanız iyi olur. Avisol-B, Avivit, Sera Minerals.

11. Abdurrahman CENGİZ

kuşunuzun durumu hiç iç açıcı değil

12. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    cok ama cok gec kalmıssınız sabahı göremez kusunuz gecmiş olsun

13. Filiz BAYIR

Geçmiş olsun kuşunuz şu anda ne durumda acaba

14. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    felç olmuş olabilir kurtarılması çokzordur bu durumdan

15. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    Cok üzüldüm, gecmis olsun

16. bulentkutlu

bulentkutlu New Member

Beğenileri:
    0
    resimden pek anlaşılmıyor ama felç değil heralde . felç olan kuş çırpınır, bağırır belli bir süre .

17. alicanglmz

Arkadaslar tesekkurler yardimlariniz icin,Şuan halen durumu ayni, 4.gunune giriyoruz.Her gun suyuna vitamin destegi yapiyoruz, kuş tavuk gibi ayklarinin ustunde tabanda yatiyor.Kuşun yururken bacaklari tutmuyor, .Cok uzuluyoruz bu durumuna , her gun ölecek korkusu var :( Ayaklari sekiyor.Tirmanamiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:04 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

Elimizi kafesine sokunca bagirmaya basliyor, 4.gundur yerde.Tuneklerde duramiyor :(

18. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Valla senin yerinde olsam internetten veteriner telefonlarını bulur, hepsini tek tek arardım. Bir müslüman eminim ki yardımcı olacaktır.

19. furkanustunbas

Beğenileri:
    0
    ilgilenen bir veteriner illa bulunur. aç telefon et sor muhabbet kuşlarıyla ilgileniyor musunuz diye ona göre götür.

20. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    şuanki durumu nedir kuşunuzun??

Sayfayı Paylaş