petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar lütfen çok acil yardım!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Bora AKINCI tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Cem Bora AKINCI

Cem Bora AKINCI New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumu alalı tam 1 hafta oldu her zaman hareketlidir. Şu 1-2 gündür eskisi kadar uçamıyordu. Yavru diye önemsemedim. Şimdi geldim yatmadan sevmek için kuşumu çıkardım ve omzuma kondu sonra birden düştü. Allah tan yataktaydm. Sonra baktığımda oldukça halsiz ve sarhoş gibi olduğunu dengede durmakta güçlük çektiğini gördüm. Videoda ne dediğimi anlayabilirsiniz. Nedeni nedir? Sadece yem veriyorum ekstra bişey vermem mi gerekli ne yapmalıyım? Buyrun video:

http://www.youtube.com/watch?v=SUEimZoE_Cg&feature=youtu.be

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    kuyruk tüylerinı tamamlayamadıgı ıcın dır sorun yok

3. Cem Bora AKINCI

Beğenileri:
    0
    ama normalde böyle değildi ve uçma mesafesi neredeyse yarıya düştü. İlk defa böyle oldu soğuktan falan mı?

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. Cem Bora AKINCI

Beğenileri:
    0
    ayrıca zıplayamayacak kadar halsiz

6. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    gögüs kafesini kontrol edın o zman kesınlık geliyormu elinıze

#6 murat DEMİR11, 4 Ocak 2015
    Son düzenleme: 4 Ocak 2015
  7. Cem Bora AKINCI

Beğenileri:
    0
    hocam en basitinden kuş abartmıyorum 20cm uçamıyor. göğüs hizasından şu an omzuma çıkacak gücü yok. Arkadaş vitamin getirdi biri yem şeklinde adı Oripet; sıvı olanda süpervet bunları kullanayımmı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

evet keskinlik geliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:43 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

Ayrıca ayakları normal değil . düz durmuyor anormal şekilde çarpık duruyor elle düzeltince düzeliyor. bazende düzgün kullanıyor

Sayfayı Paylaş