petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar lütfen yardım edin çok önemli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve M.Halik Kara tarafından 23 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. M.Halik Kara

Arkadaşlar 2 gün önce konu açmıştım yumurtadan çıkan yavruyu dışarı atmışlar diye ölen yavrunun kursağı boştu belli ki dişi besleyemiyor

Az önce kontrol edeyim dedim baktım yavru çıkmış yuvada yaşıyor annesi üstünde yavru bağırıyor kursağı bomboş bende aldım bisküvi ezdim verdim yedi kursağı doldu ama çok çok küçük

Ne yapmalıyım böyle her gün elimle mi beslemeliyim arkadaşlar eğer öyleyse ne yedirmeliyim lütfen yardım edin yoksa yavru ölecek

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    elle besleme mamaları var. ve yine onun aparatı var. onları kullanman daha sağlıklı olur. günde 3 öğün vermen yeterli olacak şimdilik

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Annenin beslemediğine emin misin? Beslemese üzerine de yatmaz ama?
    Kavanozda bebek mamaları var hazır onlardan kullanabilirsin. Günde en az 3 kez beslemen gerek.

4. M.Halik Kara

Hocam yavruya bir zararı olmaz değil mi?O elle besleme aletlerinden burda yok şırıngayla besledim yedi Allah'tan süt versem zararı olur mu bisküviyle?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 21:38 --

Levent hocam 2 gün önce kafes tabanına atmışlar yavruyu kursağı boştu.O yüzden çok kaygılanıyorum baba önceden kuluçka geçirmiş yavru yediren bir baba ama sanırım anne izin vermiyor üstünden hiç kalkmıyor gözlemlediğim kadarıyla ama devamlı gözetimim altında olacak yedirir inşallah :(

Sayfayı Paylaş