Karadeniz Pet

Arkadaşlar lütfen yardım edin çok önemli

• Konbuyu başlatan M.Halik Kara
  • Başlangıç tarihi
M

M.Halik Kara

Guest
Arkadaşlar 2 gün önce konu açmıştım yumurtadan çıkan yavruyu dışarı atmışlar diye ölen yavrunun kursağı boştu belli ki dişi besleyemiyor

Az önce kontrol edeyim dedim baktım yavru çıkmış yuvada yaşıyor annesi üstünde yavru bağırıyor kursağı bomboş bende aldım bisküvi ezdim verdim yedi kursağı doldu ama çok çok küçük

Ne yapmalıyım böyle her gün elimle mi beslemeliyim arkadaşlar eğer öyleyse ne yedirmeliyim lütfen yardım edin yoksa yavru ölecek

elle besleme mamaları var. ve yine onun aparatı var. onları kullanman daha sağlıklı olur. günde 3 öğün vermen yeterli olacak şimdilik

elle besleme mamaları var. ve yine onun aparatı var. onları kullanman daha sağlıklı olur. günde 3 öğün vermen yeterli olacak şimdilik

Hocam yavruya bir zararı olmaz değil mi?O elle besleme aletlerinden burda yok şırıngayla besledim yedi Allah'tan süt versem zararı olur mu bisküviyle?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 21:38 --

Annenin beslemediğine emin misin? Beslemese üzerine de yatmaz ama?
Kavanozda bebek mamaları var hazır onlardan kullanabilirsin. Günde en az 3 kez beslemen gerek.

Levent hocam 2 gün önce kafes tabanına atmışlar yavruyu kursağı boştu.O yüzden çok kaygılanıyorum baba önceden kuluçka geçirmiş yavru yediren bir baba ama sanırım anne izin vermiyor üstünden hiç kalkmıyor gözlemlediğim kadarıyla ama devamlı gözetimim altında olacak yedirir inşallah :(

Geri