Karadeniz Pet

Arkadaşlar lutfen yardim edin

Limonum

Yeni Üye
Kusumu alalı 2 ay oldu aldıktan 1 hafta sonra ishal oldu gecer diye ustelemedim sonra aldigimiz yere götürdüm yemden dedi güçsüz kalmış dedi yeminide degistirdik 10 gun oldu ama devam ediyor vitaminlerinide veriyorum bugun ishal ilacida aldım ama cok halsizleşti vede cok zayıfladi ne yapmam gerek ölmesini istemiyorum çok alıştık birbirimize lütfen akıl verin

Sade aspur ishal için iyi gelir. Özellikle cereyanda kalıyorsa ona dikkat etmelisiniz. Bozuk yem de ishale neden olur. Kullanma tarihini kontrol ederek sade aspur vermeyi deneyebilirsiniz. Geçmiş olsun.

fd5921.jpg

Sade aspur ishal için iyi gelir. Özellikle cereyanda kalıyorsa ona dikkat etmelisiniz. Bozuk yem de ishale neden olur. Kullanma tarihini kontrol ederek sade aspur vermeyi deneyebilirsiniz. Geçmiş olsun.

fd5921.jpg
Sadece bunu veriyorum 4 gundur ama fazla yemiyor birde cok zayifladi ishal durmuyor surekli uyuyor kabarik sekilde cok üzülüyorum baska ne yapabilirim

Veterinere götürün. Antibakteriyel ve vitamin verecektir kesin.

Durumu su içemeyecek kadar kötü ise ağzına damlatabilirsiniz. Yem yiyorsa su da içiyordur. Siz görmemiş olabilirsiniz.

Durumu su içemeyecek kadar kötü ise ağzına damlatabilirsiniz. Yem yiyorsa su da içiyordur. Siz görmemiş olabilirsiniz.
Kursagina baktim yem var suyuda gormemis olabilirim çünkü hep ayni yerde simdi kapali odaya koydum uzerinede hafiften bez orttum gece soguk almasin diye oglende veterinere goturcem ınşallah iyileşir suan insanin elinden birsey gelmemesi cok kötü

Gecmis Olsunn...
Gercekten insan ne yapacagini bilmiyor ben onceki kusumu kaybetmistim Insallah sen kurtarabilirsin :(

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba.
Patates haşlayıp verebilirsin ve suyuna çok az bi miktar kahve ekleyebilirsiniz inşallah faydası olur.Gecmis olsun.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Veterinere götürdüm görünürde ishalden baska birşeyi yokmuş ishalden dolayi çok zayif kullandığım ilaçların hepsini çöpe attırdı yeni bir ilac verdi 1 hafta kullancam ama 2 3 gune kadar gecer dedi yem dışında hiçbirşeyi vermicekmisim Inşaallah kisa zamanda iyilesir kuzum

Kafes için kullandigim tülü birdaha takmamami soyledi kuslarin ayaklara takıldığı icin ayak kırıkları cok geliyormus onun yerine ince corabin kafese gore alttan kesip baglayip tak dedi corapta kacma olcagı icin ayaklari zarar gormezmis ogrendigim bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim

Arkadaşlar isal kuşa VİTAMİN VERİLMEZ!!! isal oranını artırır bu sadece ilacını kullan ve su içmiyorsa günde 3 öğün suyundan ağzına damlat. yem olarak sadece aspur kalsın extradan dal darı asabilirsin. güneş çarpmayan rüzgar akımı olmayan oda sıcaklığında ortamda kalsın evlerimiz zaten mevsimsen dolayı yeterince sıcak. ayrıca haslanmış patates vermendede fayda vardır rahatlar miğdesi dışkısı katılaşır

Arkadaşlar isal kuşa VİTAMİN VERİLMEZ!!! isal oranını artırır bu sadece ilacını kullan ve su içmiyorsa günde 3 öğün suyundan ağzına damlat. yem olarak sadece aspur kalsın extradan dal darı asabilirsin. güneş çarpmayan rüzgar akımı olmayan oda sıcaklığında ortamda kalsın evlerimiz zaten mevsimsen dolayı yeterince sıcak. ayrıca haslanmış patates vermendede fayda vardır rahatlar miğdesi dışkısı katılaşır
Veteriner hekimin verdigi ilac şuan faydasını göstermeye başladı patatesi dedim yemiyor vitaminleride bize kusu aldığımız yerden verdiler ve ısrarla kullanmanızı söyledi dr. Gosterdim 2 sini atmamızı söyledi 1 tanesine sadece 2 damla koymamizi soyledi suan baska odaya aldim odanin camını sadece 5 dk hafanlirdim inşallah kısa surede iyilesir

Veteriner hekimin verdigi ilac şuan faydasını göstermeye başladı patatesi dedim yemiyor vitaminleride bize kusu aldığımız yerden verdiler ve ısrarla kullanmanızı söyledi dr. Gosterdim 2 sini atmamızı söyledi 1 tanesine sadece 2 damla koymamizi soyledi suan baska odaya aldim odanin camını sadece 5 dk hafanlirdim inşallah kısa surede iyilesir
ceyran yapmadı sürece kapat odanın kapısını aç camı direk kusa çarpmasın rüzgar sorun olmaz temiz hava önemlidir

Geri