Karadeniz Pet

Arkadaşlar lütfen yardım !!!!!

• Konbuyu başlatan beyaban
  • Başlangıç tarihi
B

beyaban

Guest
Arkadaşlar arkadaşıma İngiliz kırığı bi kuş aldık. Kuş ele yaklaşık 3 günde alıştırdı. Ancak kuş çoooook fazla alıştı :) beraber yastkda yatıyo. ne yaptıysa kafese girmiyor. altta ki resimleri de banyoda yaptıktan sonra çektik. Ayrıca kuş hakkında cinsiyeti hakkında yardımcı olabilrmisiniz.
qqqJ4d.jpg
[/url][/IMG]

0VVG7Z.jpg
[/url][/IMG]

Şimdiden teşekkürler.....

öncelikle maşallah çok güzel kuş kuşun cinsi yerlıye benzettım ustalar daha ıyı bılır gerçi ama benim düşüncem.herkez kuşu böle alıştırmaya çalışıyor zaman sıkıntın yoksa gece kafese koy gündüz sal evde rahat rahat takılsın kafesi açık bırak yem suy ihtiyacını karsılasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

Evet erkek bı kuş

öncelikle maşallah çok güzel kuş kuşun cinsi yerlıye benzettım ustalar daha ıyı bılır gerçi ama benim düşüncem.herkez kuşu böle alıştırmaya çalışıyor zaman sıkıntın yoksa gece kafese koy gündüz sal evde rahat rahat takılsın kafesi açık bırak yem suy ihtiyacını karsılasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

Evet erkek bı kuş

Burak bey cevabınız için çok teşekkür ederim. Ancak kuş kafeste hiç durmuyor desek yeri :) yem ve su ihtiyacını da insandan bekliyor :)

maşallah çok güzel bir kuş gelde bu halini gördükrten sonra kafese koy evin bir ferdi gibi yatmış uzanmış:d

kafesin zemininede yem koyun yemlikte olsun arkadaşa katılıyorum 3 gün cıkarmayın kafesten alışır o zaman

Geri