petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar lütfen yardım !!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve beyaban tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. beyaban

beyaban Guest

Arkadaşlar arkadaşıma İngiliz kırığı bi kuş aldık. Kuş ele yaklaşık 3 günde alıştırdı. Ancak kuş çoooook fazla alıştı :) beraber yastkda yatıyo. ne yaptıysa kafese girmiyor. altta ki resimleri de banyoda yaptıktan sonra çektik. Ayrıca kuş hakkında cinsiyeti hakkında yardımcı olabilrmisiniz.[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

Şimdiden teşekkürler.....

2. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz çok güzel bir erkek.

3. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    öncelikle maşallah çok güzel kuş kuşun cinsi yerlıye benzettım ustalar daha ıyı bılır gerçi ama benim düşüncem.herkez kuşu böle alıştırmaya çalışıyor zaman sıkıntın yoksa gece kafese koy gündüz sal evde rahat rahat takılsın kafesi açık bırak yem suy ihtiyacını karsılasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

Evet erkek bı kuş

4. beyaban

beyaban Guest

Burak bey cevabınız için çok teşekkür ederim. Ancak kuş kafeste hiç durmuyor desek yeri :) yem ve su ihtiyacını da insandan bekliyor :)

5. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    bir süre (2-3) gün kafesten çıkarmayın derim belki alışır

6. sebnemrah

sebnemrah Guest

maşallah çok güzel bir kuş gelde bu halini gördükrten sonra kafese koy evin bir ferdi gibi yatmış uzanmış:d

7. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    kafesin zemininede yem koyun yemlikte olsun arkadaşa katılıyorum 3 gün cıkarmayın kafesten alışır o zaman

Sayfayı Paylaş