Karadeniz Pet

Arkadaşlar lütfen yardım..

• Konbuyu başlatan Emre DENİZ
  • Başlangıç tarihi
E

Emre DENİZ

Guest
Bugün bir kuş daha aldım. Aldığım kişi yaklaşık 5 haftalık dedi. Sizce cinsiyeti ve ırkı nedir. Şu an kafese koyalı 2 saat oldu fakat hiç tüneğe çıkmadı. Ayrıca dikkat ettim üst gagası alt gagasının içine geçmiş duruyor. Bu normal bir durummu?

Evet normal. Yerli 2 3 ay civarı bir erkek maşaallah

Şu 7. Koşu yazan yerin hemen altındaki dışkıdan sağlıklı bir şekilde yemini yiyebildiği ve sindirim sisteminin sağlıklı olduğu sonucuna ulaşabiliriz sanırım :) Üst gaga uzadıkça o durum düzelecektir diye düşünüyorum. Tecrübeli arkadaşlar daha kesin bilgi verebilir.

dişi olma ihtimali yokmu? dişi diye verdiler. eğer erkekse işime yaramaz. zaten bir oğlumuz var:))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:19 --

Ustalar önerilerinizi bekliyorum

Hocam dişi olma ihtimali yokmu? Değiştirsemmi yoksa beklesemmi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:15 --

Cere nin etrafında az belirgin beyaz lıklar var?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:54 --

İki kuşçuya götürdüm dişi dediler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 19:54 --

Üstadlardan tavsiye bekliyorum.

O zaman dişidir onlar canlı gözle görüyorlar.. Benim gördüğüm kadarıyla erkek

Bence bu kuş erkek ve gagası normal değil.

Cinsiyetinden emin değilim ama gagası normal değil. Üst gagasının kısalığından dolayı alt gagası uyum sağlayark yem kırmak için uzamış. Alt gagayı kesmek isteyenler olabilir dinlemeyin. Yem kıramayabilir o zaman.

Gagası normale döndü çok şükür. Fakat cinsiyeti hakkında yardıma ihtiyacım var. Sinirlendiğinde fena ısırıyor ve diğer 6 aylık kuşuma göre daha agresif. Bu cinsiyet konusunda fikir verirmi?

Geri