petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar mantar için vazelin sürülür mü ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve asiyamusali tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Yılmaz Ç.

Mantar için vazelin bumu diye sormuş arkadaş. Kardeşim valla yabancı dilim yok olsa yardımcı olurdum. Ama sen bunu nereden bulduysan iyi bulmuşsun :)

2. asiyamusali

Bakude kaliyorum vazelin soyledim sunu verdiler,, rus harfleriyle vazelin yazilmis)) ben bunu nasil surteyim biliyomusun sen?

3. Gökhan YILDIZ

kulak temizleme pamuğuyla nerede mantar varsa sür

4. Mustafa Çakır

ben daha önce mantar için iki günde bir insan yaralanmalarında da temizlek için kullanılan batikon kullandım. vicks krem de kullandım ama o bira kuşu rahatsız ediyor. sizin resimdeki kremin ne olduğunu bilmiyorum.

5. asiyamusali

Cok saolun arkadaslar..sizden oyrendim vazelun surmeyi bugun cici bebe ve etimek de aldim mama yapicam

Terraymcin sordun oyle bi sey burada satilmiyo bende vazelin soyledim,, sordum basqa vazelin oluyomu yok soylediler..eger su olmazsa kotu yaparmi?

6. Mehmet ŞEKER

mantar için avipom kuş merhemi bire bir.

7. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    sabah akşam ayaklarına gagasına sürebilirsin

8. asiyamusali

Cok saolun arkadaslar yardiminiz icin..Mehmet abi o ilaclar burda satilmiyor (

9. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Doğru demişler vazelin yazıyor musali.

Adam konular açıp derdini dile getirdiğinden beri bas bas bağırıyor söyledikleriniz

burada bulunmuyor diyo hala krem mrem cart curt tavsiye eden var yazık.

10. asiyamusali

Ezel abi saol)) hep sen anliyosun halimi

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu mantar tedavisi vazelin