Karadeniz Pet

Arkadaslar Masallah Esirgemeyin

Furkan Yahya ÖZMEN

Paylaşımcı Üye
Arkadaslar eski kuşum öldü. çok uzgundum. Daha sonra yeni bir kuş aldım .inşallah onla
çok uzun arkadaşlığımiz olur. Sizden tek ricam maşallah demeniz . Şimdiden tesekkurlehizliresim.com/oA8lNQ]
oA8lNQ.jpg
[/url]r

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:32 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

..........

Arkadaslar eski kuşum öldü. çok uzgundum. Daha sonra yeni bir kuş aldım .inşallah onla
çok uzun arkadaşlığımiz olur. Sizden tek ricam maşallah demeniz . Şimdiden tesekkurlehizliresim.com/oA8lNQ]
oA8lNQ.jpg
[/url]r

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:32 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

..........
Maşallah kardeşim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:34 --

Maşallah kardeşim.

Tesekkurler......

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

Maşallah kardeşim.

Çok teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:38 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

Maşallah, gule gule besleyin.
Ömrü uzun olsun.

Çok teşekkür ederim

off dostum bu kuş harika dili falan çok tatlı :) güle güle besleyin :)

Maalesef abi ilk kuşumu petshop tan almıştım adam hastalirsa getir dedi hasta kuş almışım meğer kuş ucamiyormus onun için kuşu değiştirdim zorunlu olarak petshop tan aldim
Made in petshop ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Maşallah güzel bir yavru

Tesekkurler .......

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:45 --

Bir de arkadaşlar cinsi ne biliyor musunuz

Maalesef abi ilk kuşumu petshop tan almıştım adam hastalirsa getir dedi hasta kuş almışım meğer kuş ucamiyormus onun için kuşu değiştirdim zorunlu olarak petshop tan aldim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Tesekkurler .......

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:45 --

Bir de arkadaşlar cinsi ne biliyor musunuz

Petshopdan alinan kuslari gozunden anlarim valla ins problem hastLik yoktur kus cok zayif ve gelisememis

Petshopdan alinan kuslari gozunden anlarim valla ins problem hastLik yoktur kus cok zayif ve gelisememis

Abi daha 1.5 2 aylık galiba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:17 --

Valla bi hata yapıp pet ten aldık inş dediğin gibi hasta degildir

Abi daha 1.5 2 aylık galiba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:17 --

Valla bi hata yapıp pet ten aldık inş dediğin gibi hasta degildir

Bide benim yavrulara bak 1:5 aylik dana gibi :)

Maşallah çok mutlu gözüküyor

Maşallah çok tatlı bir yavru erkek Güle güle besleyin ayrıca ballı krakeri çıkartın.

Maşallah çok tatlı bir yavru erkek Güle güle besleyin ayrıca ballı krakeri çıkartın.

Abi o ballı kraker değil dari dali

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:10 --

Maşallah, hayırlı olsun, güle güle besle..

Çok teşekkür ederim Levent abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 19:12 --

Maşallah çok mutlu gözüküyor

Tesekkurler abi Zonguldak in neresinden sin

Maşallah çok sempatik bir erkek yavru güle güle besleyin. Ömrü uzun olsun.

Geri