Karadeniz Pet

Arkadaşlar muhabbet kuşlarımın yaşını söylermisiniz? Teşekkürler

• Konbuyu başlatan mage51
  • Başlangıç tarihi
M

mage51

Guest
6sqiwn.jpg

34zd2tk.jpg

b5o9d5.jpg

fddkx1.jpg

2z6hzsm.jpg

5-6 kere çiftleştiler fakat kısa süre oldu 5-10 saniye arası kaç yaşındalar acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:
daha gençler demin okumuştum konuda ,
gözlerinin heryeri siyahsa 0-4 aylık
gözleri koyu gri ise 4-6 aylık
gözlernin kenarları açık gri ise 6-8 aylık
gözlerinin kenarları beyaz ise 8 aylıktan büyük

not : kırmızı gözlü kuşların (Lutino ve albino) gibi kuşların göz halkaları oluşmazmış

not : kırmızı gözlü kuşların (Lutino ve albino) gibi kuşların göz halkaları oluşmazmış

Eyvde kesin cevap lazım :D

Mavi kuşunuz 5-7 aylık resimler net değil o yüzden beyaza pek birşey denmiyor.Gerçi mavide net değil ama :)

Kim demiş irisleri olmaz diye :D Bal gibi olur böyle bir şey yok lutinonun albinonun göz halkası olmaz diye.Ben albino dişi besliyorum irisleri var.Sizin dediğiniz bazen şans eseri bazı kuşların irisleri pek gelişmiyor gözü siyah kalabiliyor o da istisna ve tüm muhabbet kuşlarına göre :)

Mavi kuşunuz 5-7 aylık resimler net değil o yüzden beyaza pek birşey denmiyor.Gerçi mavide net değil ama :)

Kim demiş irisleri olmaz diye :D Bal gibi olur böyle bir şey yok lutinonun albinonun göz halkası olmaz diye.Ben albino dişi besliyorum irisleri var.Sizin dediğiniz bazen şans eseri bazı kuşların irisleri pek gelişmiyor gözü siyah kalabiliyor o da istisna ve tüm muhabbet kuşlarına göre :)

teşekkürler bana maviyi 3aylık demişlerdi.

Olabilir doğrudur,resim net değil :)

Muhabbet kuşlarınız çift ise ayna ve oyuncaklar onların çiftleşmelerini engelleyebilir.

Geri