petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar Muhabbet Kuşum Hiç Bana Gelmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre KARAN tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Bundan yaklaşık 2,5 - 3 ay önce yavru sarı renkte dişi muhabbet aldım 1 ay hiç kafesten çıkarmadım hep onunla konuştum elimden yem yedirdim 1 ay sonunda saldım ancak hep tüle konuyor hiç bize gelmiyor orada sürekli durup bakıyor. Kafesten de kendi çıkamıyor giremiyor. Ama kafesin içinde tellere falan çıkıyor bize oyun yapıyor çok hareketli ama dışarı salınca tüle bi yapışıyor bütün akşam orada kalıyor. Sizce ne yapmalıyım. Geri verip yavru almayı düşünüyorum ama kıyamıyorum da. Yardım ne Olur.

2. Hüseyin AŞİR

Hüseyin AŞİR New Member

Beğenileri:
    0
    Büyük kuşlarda alışma biraz daha zaman alan bir iş sabırlı olun ve korkup ürkeceği haraketlerden kaçının..

3. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Yok kardeşim ne yaptıysam bana gelmiyor. En iyisi 2 haftalık yavru almak. Kendin eğitecen. Başka çaresi yok bunu.

Sayfayı Paylaş