Karadeniz Pet

Arkadaşlar muhabbet kuşumun kanadıyla ilgili acil yardım!!!!

• Konbuyu başlatan Oktay YILDIZ
  • Başlangıç tarihi
O

Oktay YILDIZ

Guest
Bugün öğlen saatlerinde muhabbet kuşum uçarken babamın bacağına çarpmış ve kanadını şuan açık bir şekilde tutuyor. Uçamıyor, neşesiz. Açık veteriner olmadığı için götüremiyorum. Lütfen yardım edin yarın götürücem ne yapabilirim yarına kadar ? :(:(:(:(:(

kardeşim aynı sorun benim başımada geldi benimde kuşum duvara çarpmıştı kanadı 1 2 gün aynı böle açık durdu sormadıgım veteriner kalmadı yapılacak hiç bişi yok kanadı kırılmış dediler yaşamaya bu şekilde devam edicek dediler kanadı sonradan düştü toplayamıyor kanadını ama o şekilde yaşıyor neşesi falan çok iyi tek sorunu uçamıyor

kardeşim aynı sorun benim başımada geldi benimde kuşum duvara çarpmıştı kanadı 1 2 gün aynı böle açık durdu sormadıgım veteriner kalmadı yapılacak hiç bişi yok kanadı kırılmış dediler yaşamaya bu şekilde devam edicek dediler kanadı sonradan düştü toplayamıyor kanadını ama o şekilde yaşıyor neşesi falan çok iyi tek sorunu uçamıyor

Sağol kardeşim bilgi için. Yaşasın, acı çekmesinde. Acı çekmemesi için ne gerekiyosa yaparım. Şanssızlık veya dikkatsizlik işte. Çok çok dikkat etmemize rağmen istemeden böyle olaylar olabiliyor. İçime oturdu acı çeker mi sürekli diye...

yok kardeşim bi süre acı çeker 2 hafta falan keyfi olmaz büyük itimalle kanıdı kırılmıştır kaynayınca acısı geçer benim kuşum kanadı kırık olmasına rağmen çoğu kuşta o neşe yoktur mesela :)

Geri