Karadeniz Pet

Arkadaslar Nolur Acil Yardim Kusuma Noluyor

OguzDww

Meraklı Üye
Kusum oglen hicbirseyi yoktu ama az once falan nolduysa cok degisti kipirdamiyor gozlerini yumuyor durusu degisti tuyleri degisti lutfen yardim edin nolur :( :( :( :( :(

9XD0PN.jpg

W2GmOm.jpg

p4GlQr.jpg

YPOmo2.jpg

P3OmjO.jpg

gıda zehırlenmesı olabılır ayak tırnaklarını cekermisin cerede koyulaşma baslamıs

Yok bende ilk basta islandi sanmistim ama elleyince kuruydu hareketleri falan cok degisti ne olabilir acaba

Zehirlenmiş gibi gözüküyor.

Yok bende ilk basta islandi sanmistim ama elleyince kuruydu hareketleri falan cok degisti ne olabilir acaba

bırıncısı yedı bsey dokunmuştur ıkıcısı kafeste kus kumu yoktur kursak yem bırıkmıstır onu kusmuştur ama bana zehırlenme ve ceyranda kalma gıbı geliyor ıshal olduysa bu durum x sonuclanabılır vetenıre gotur ıstersen

kuşunuz hava akışında kalmış egerki sıcak tutmaz iseniz sabaha kadar x olabilir hemen sıcak ortam ve suyuna bal koyun hemen hemde

birde dun oglen kuzenim erik ve dondurmasindan cok az yetirtiydi ondan olabilirmi acaba :mad: :( :confused:
rLJrjB.jpg

mlJBdV.jpg

rLJrjB.jpg

BXyYZ9.jpg

4mG4LQ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:19 -->-> Daha önceki mesaj 17:18 --

bırıncısı yedı bsey dokunmuştur ıkıcısı kafeste kus kumu yoktur kursak yem bırıkmıstır onu kusmuştur ama bana zehırlenme ve ceyranda kalma gıbı geliyor ıshal olduysa bu durum x sonuclanabılır vetenıre gotur ıstersen

Kus kumu falan hepsi var ceyrandada hic kalmadi

kus duzelcek abur cabur verme

Ben denizlide oturuyorum yeni tasindik buraya etraftada hic veterine bilmiyorum simdi baska ne yapmam gerek duzelirmi kus ?

bidaha dondurma yedirme sütlü bisey verme

Herhafta kusa vitamin veriyordum dun vermistim birde bugun suyu temizliycektim yeni su koyduktan sonra bal koyimi koycaksam nekadar koyim ? :confused: :( :( :(

bana kalsa hayvanın ıcını ıyıce bulandırma baksana son resımde gozlerı açmış tooparlnacak gıbı suan nasıl

Suan hareketlendi biraz yem yiyor insallah daha iyi olur :( :eek:

umarım düzelir ama yinede sıcak tutun kuşu :/ kafesini bi polarla falan örtün vitaminli sudan içtigine de emin olun :/

arkadasım bana göre kuş anormal gibi bi veteriner baksın fotoğraflarla hiç bişey anlaşılmaz

Kusum oglen hicbirseyi yoktu ama az once falan nolduysa cok degisti kipirdamiyor gozlerini yumuyor durusu degisti tuyleri degisti lutfen yardim edin nolur :( :( :( :( :(

9XD0PN.jpg

W2GmOm.jpg

p4GlQr.jpg

YPOmo2.jpg

P3OmjO.jpg

Kardeşim kuşun durumu nasıl oldu? İnanırmısın benim dişi de aynen tüyler ıslanmış gibi bir tuhaf oldu tam cere'nin üstünde, dün mama verdim ama bütün kuşlar yedi aynısından, sadece onun etkilenmesi mümkün değil. Zaten her zaman aynı mamayı yaparım. Tüy dökümüne girmişti ama onunla alakalı olduğunu sanmıyorum, seninki ne alemde şu an?

ins düzelir kusunuz elinizle yem yedirin güçten düşmesin

Son düzenleme:
Geri