petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar pvc kafes için bakarmısınız?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bysmtnc tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
  2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
  3. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    onda bir giyotin kapı bir yaylı kapı mevcut.giyotine akıllı yemlik taksak yaylı kapıyamı yuvalık takacaz.kafesin kapısını da kapatmış olacaz.tam anlamadım. gerçi benim verdiğim linkte de öyle sanırım.yuvalığı nasıl takcaz bunlara?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

g ü n c e l...

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Hem akıllı yemlik hemde yuvalığı takarsan kafesin önü tamamen kapanır. Bu durumda akıllı yemlikten vazgeçip giyotin kapıya yuvalık takmak daha uygun olur bence.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:22 -->-> Daha önceki mesaj 10:16 --

Burdaki kafeste öntelde kapı haricinde iki tane daha kapı var 54 cm genişliği olduğundan hem akıllı yemlik hemde yuvalık konulabilir genişlikte.
    STANBUL KAFES.COM - PVC KAFES VE PVC SALMA MODELLER, MALATTAN SATI..

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    En mantıklısı yandan kafesi deldirip yuvalığı oraya takmak. Önünü çok kapatırsın kafesin yoksa.

6. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
  7. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    elimde yuvalık var almıştım önceden tel kafes alırım diye ama temizlik açısından bakınca pvcye yöneldim.dediğiniz gibi önü kapancak kafesin.

http://www.bstkafes.com/preview.php?pw=800&pic=122.jpg

bu daha iyi gibi duruyor.2 katlısı.fiyat olarak 190tl aksesuarsız biraz pahalı ama kredi kartına taksit imkanı var diğerlerinde göremedim.sizce bu nasıl.? [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION] [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] [MENTION=6808]Murat AYDEMİR[/MENTION]

edit:fiyat 170 tl imiş.

#7 bysmtnc, 13 Şubat 2015
    Son düzenleme: 13 Şubat 2015
  8. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Alternatif ama daha ucuz fiyatlı arıyor benim anladığım kadarıyla. O yüzden diğer ucuz modele yuvalık yeri açılıp yuva takılması daha maliyetsiz olur gibi geldi bana.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 10:41 --

Çok iyi bence. Taksit imkanı var en azından. Şekli şemali de güzel.

9. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    BST kafesleri feshanedeki fuarda yakından görme imkanım olmuştu.Kaliteli ve güzel kafesler, bombeli ön korumalığı olan tek kafes çeşitiydi. Yuvalık yerinde havalandırma deliği olması da avantaj.

10. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    evet bende beğendim bunu.teşekkür ederim.

pvc modele kendi imkanlarımla yuvalık açamam gibi geliyo bana.alacağım firmaya yaptırsam.özel yapıma girer fiyatı arttırır. bst kafes daha mantıklı geldi bana.aldığım yuvalıklarda durur bende ileride kuşlar için bir oda ayarlamayı düşünüyorum.o zaman tel kafes alır onlarda kullanırım.teşekkür ederim.

11. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Gayet mantıklı. Eğer böyle bir düşüncen varsa bst kafesten al.

12. Mustafa Şen

Beğenileri:
    0
    İstanbul kafesten bir arkadaşım almıştı. Ön kafes tellerinin boyası hiç güzel değil uzak dur diyordu.

BST iyidir.

13. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler.evet bende forumdan duymuştum sanırım.bstnin diğerlerinden daha iyi olduğunu [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi de bst kullanıyor.tavsiyelerine şahit olmuştum forumda.bakalım hayırlısı..

Sayfayı Paylaş