Karadeniz Pet

arkadaşlar pvc kafes için bakarmısınız?

bysmtnc

Paylaşımcı Üye
emre kafes diye pvc üreticisi buldum az önce netten.fiyatları pek yüksek gelmedi bana.

Model 13 | Emre Kafes | Pvc Kafesler - Satış

alan kullanan varmı bu firmadan.fiyat olarak yorum alabilirmiyim ?

Bu daha avantajlı hemde ölçü olarakta çok daha iyi.

Model 6 - Tuana PVC Kafes

onda bir giyotin kapı bir yaylı kapı mevcut.giyotine akıllı yemlik taksak yaylı kapıyamı yuvalık takacaz.kafesin kapısını da kapatmış olacaz.tam anlamadım. gerçi benim verdiğim linkte de öyle sanırım.yuvalığı nasıl takcaz bunlara?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

g ü n c e l...

Hem akıllı yemlik hemde yuvalığı takarsan kafesin önü tamamen kapanır. Bu durumda akıllı yemlikten vazgeçip giyotin kapıya yuvalık takmak daha uygun olur bence.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:22 -->-> Daha önceki mesaj 10:16 --

Burdaki kafeste öntelde kapı haricinde iki tane daha kapı var 54 cm genişliği olduğundan hem akıllı yemlik hemde yuvalık konulabilir genişlikte.
STANBUL KAFES.COM - PVC KAFES VE PVC SALMA MODELLER, MALATTAN SATI..

onda bir giyotin kapı bir yaylı kapı mevcut.giyotine akıllı yemlik taksak yaylı kapıyamı yuvalık takacaz.kafesin kapısını da kapatmış olacaz.tam anlamadım. gerçi benim verdiğim linkte de öyle sanırım.yuvalığı nasıl takcaz bunlara?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

g ü n c e l...
En mantıklısı yandan kafesi deldirip yuvalığı oraya takmak. Önünü çok kapatırsın kafesin yoksa.

elimde yuvalık var almıştım önceden tel kafes alırım diye ama temizlik açısından bakınca pvcye yöneldim.dediğiniz gibi önü kapancak kafesin.

http://www.bstkafes.com/preview.php?pw=800&pic=122.jpg

bu daha iyi gibi duruyor.2 katlısı.fiyat olarak 190tl aksesuarsız biraz pahalı ama kredi kartına taksit imkanı var diğerlerinde göremedim.sizce bu nasıl.? [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION] [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] [MENTION=6808]Murat AYDEMİR[/MENTION]

edit:fiyat 170 tl imiş.

Son düzenleme:
Alternatif ama daha ucuz fiyatlı arıyor benim anladığım kadarıyla. O yüzden diğer ucuz modele yuvalık yeri açılıp yuva takılması daha maliyetsiz olur gibi geldi bana.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 10:41 --

elimde yuvalık var almıştım önceden tel kafes alırım diye ama temizlik açısından bakınca pvcye yöneldim.dediğiniz gibi önü kapancak kafesin.

bu daha iyi gibi duruyor.2 katlısı.fiyat olarak 190tl aksesuarsız biraz pahalı ama kredi kartına taksit imkanı var diğerlerinde göremedim.sizce bu nasıl.? [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION] [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] [MENTION=6808]Murat AYDEMİR[/MENTION]

Çok iyi bence. Taksit imkanı var en azından. Şekli şemali de güzel.

BST kafesleri feshanedeki fuarda yakından görme imkanım olmuştu.Kaliteli ve güzel kafesler, bombeli ön korumalığı olan tek kafes çeşitiydi. Yuvalık yerinde havalandırma deliği olması da avantaj.

BST kafesleri feshanedeki fuarda yakından görme imkanım olmuştu.Kaliteli ve güzel kafesler, bombeli ön korumalığı olan tek kafes çeşitiydi. Yuvalık yerinde havalandırma deliği olması da avantaj.

evet bende beğendim bunu.teşekkür ederim.

Alternatif ama daha ucuz fiyatlı arıyor benim anladığım kadarıyla. O yüzden diğer ucuz modele yuvalık yeri açılıp yuva takılması daha maliyetsiz olur gibi geldi bana.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 10:41 --

Çok iyi bence. Taksit imkanı var en azından. Şekli şemali de güzel.

pvc modele kendi imkanlarımla yuvalık açamam gibi geliyo bana.alacağım firmaya yaptırsam.özel yapıma girer fiyatı arttırır. bst kafes daha mantıklı geldi bana.aldığım yuvalıklarda durur bende ileride kuşlar için bir oda ayarlamayı düşünüyorum.o zaman tel kafes alır onlarda kullanırım.teşekkür ederim.

evet bende beğendim bunu.teşekkür ederim.

pvc modele kendi imkanlarımla yuvalık açamam gibi geliyo bana.alacağım firmaya yaptırsam.özel yapıma girer fiyatı arttırır. bst kafes daha mantıklı geldi bana.aldığım yuvalıklarda durur bende ileride kuşlar için bir oda ayarlamayı düşünüyorum.o zaman tel kafes alır onlarda kullanırım.teşekkür ederim.
Gayet mantıklı. Eğer böyle bir düşüncen varsa bst kafesten al.

İstanbul kafesten bir arkadaşım almıştı. Ön kafes tellerinin boyası hiç güzel değil uzak dur diyordu.

BST iyidir.

İstanbul kafesten bir arkadaşım almıştı. Ön kafes tellerinin boyası hiç güzel değil uzak dur diyordu.

BST iyidir.

teşekkürler.evet bende forumdan duymuştum sanırım.bstnin diğerlerinden daha iyi olduğunu [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi de bst kullanıyor.tavsiyelerine şahit olmuştum forumda.bakalım hayırlısı..

Geri