petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar resmini paylastigim urunler nedir sizce? Ve yeni kafesim hakkindak...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve edk tarafından 6 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. edk

edk Guest

Merhaba arkadaslar asagida resmini paylastiklarim nedir acaba?

Birde kafesin tabanindaki tavanin ustune ne yapabilirim tel izgara yerini tutabilecek?
    Markasi Ferplast ibiza open
    Olculeri 49x30x69cm
    Normal fiyati 105 euro ve uzeri ben az kullanilmis ikinci el olarak 20 euroya aldim.

#1 edk, 6 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Eylül 2014
  2. Deniz ECE

Deniz ECE New Member

Beğenileri:
    0
    Kafes guzelmis hocam ızgarayıda pet shoplarda bulabilirsiniz ayrı satıldıgını gormustum ama farkli onerisi olan ustalar mutlaka vardir

3. Adalet TOSUN

Adalet TOSUN New Member

Beğenileri:
    1
    ilkini çözemedim hamster altlığına benziyor bilmiyorum, belki yiyeceği de olabilir.

ikincisi muhabbet yemi

üçüncüsü kafes çok güzel. zeminine eski bir kafesi veya ucuz bir kafesi bozarak ızgara yapabilirsin. uygun ölçülerle kerpetenle kesip kıvırarak güzel bir ızgara yapılabilir.

4. tarçın ve şaşkın

İkinci resindeki dal darı zaten muhabbet kuslari icin bi yem

5. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    Kafesin çok güzel maşallah. yalnız tek eksiği ahşap tünek en az bir adet ahşap tünek takmalısın kafesine.

6. Deniz ECE

Deniz ECE New Member

Beğenileri:
    0
    Ahsap tunek yerine normal agac dali olabilir mi?

#6 Deniz ECE, 6 Eylül 2014
    Son düzenleme: 6 Eylül 2014
  7. edk

edk Guest

Tesekkurler arkadaslar. Tunekleri degistirdim yuvarlak hazir citalardan alip belirli olculerde kesip tunekler yaptim.

Birinci resimdekini biryerde okumustum kafesin altligina konan diskilarin kokmasini onleyen birsey vardi ona benzettigim icin sizlere sormak istedim.

#8 edk, 6 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Eylül 2014
  8. Class

Class Guest

Kafesi 20 Euroyamı Aldın Bende Ucuz Hagen Vision s01 Bakıyorum Ucuz Oldur İnşallah 20-30 Euro Hayırlı Günler.

9. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    tabiki zararsız herhangi bir ağacın dalını kesip dışını soyarak yapabilirsin tünekleri. yalnız bu konuda dikkat etmen ağacın kuş için zararsuz olması ve mümkünse dalı kesince hemen kafese göre boyunu ayarlama kurumasını bekle çünkü kuruyunca biraz küçülecektir ve o zaman kafesten kısa olabilir ;)

Sayfayı Paylaş