petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar sadece bir soru:D:D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ozgur tarafından 17 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. ozgur

ozgur Guest

bugün üretim haneme elektrik çekicem 500w lık güneş ışığı ve sıcaklığı saçan lamba aldım onu takıcam bu lambayı nekadar yakılı durumda bırakmalıyım kuşlara bi zararı olurmu fazla ışığın olması bilgisi olan varmı_???

2. Yücel YETİMOĞLU

mevsim normalinde gün ışıgı süresi neyse o kadar sure acik kalmali yoksa uzun vadede hayvanlar denge sorunu yasar ! netten arastir mesela kanaryalarin uretim sezonu basladi uretici ustalarimiz haftalik gun uzama ve kisalmasini takip edemedikleri icin onu duzenli gerceklestiren sistem kuruyolar yoksa ciftlesme uretimde dengesizlik ve hayvanlarda sitrese neden oluyor dengesiz işık

3. Yücel YETİMOĞLU

kafama gore acayim kapayim dersen hocam kuslar tüye girer o zaman sezonu kapatirsin :)

4. ozgur

ozgur Guest

araya zamanlıyıcı alıyorlar doğru haklısın yücel kardeşim sağol...

5. Yücel YETİMOĞLU

rica ederim hocam sure şablonu haftalik veya aylik olarak ustalar onceden hazirlamislardir nette resimli olarak vardi onceden hala vardir sanirim

Sayfayı Paylaş