petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar şimdide yem yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taner ALTIN tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 2 gün önce aldığım dişi muhabbet kuşu yem yemiyor ishali geçti zannediyordum ama hala devam ediyormuş dışkısının etrafı su gibi ortası yeşil yem yemezse ölür yem yedirmek için ne yapmalıyım saldım kuşu gazeteye yem döktüm erkek yiyor dişi ağzına alıp atıyor şimdi hiçbişi yapmıyor öyle uyuyor demin aldım elime ilaçlı sudan içirmeye çalıştım kendisi içmeyince zorla içirdim ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum bu kuşumunda ölmesini istemiyorum lütfen :(

2. Bayram TANRIKULU

Fotoğrafını yüklersen yardımcı olabilirler

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Hastaysa yemi çok az yer öncelikle kuşu sıcak tutup ishal tedavisi yapmalısın.

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    demin gidip tekrar baktım çok az yem yedi sonra tekrar durdu öyle duruyor şuan uyukluyor ilaçlı suyundan içirdim zorla çünkü kendi içmedi 2 3 saat sonra bidaha içirecem inşallah iyileşir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:56 --

şuan ötüyorlar 2side ama erkek öttükçe oda ötüyor

Sayfayı Paylaş