Karadeniz Pet

arkadaslar sizce kızısmıslarmıı

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
ujh6t.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:00 -->-> Daha önceki mesaj 14:59 --

ujh86.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 15:00 --

ujh93.jpg

dişinin biraz daha zamanı var amam erkek hazır

kuşların güzelmiş. bunların ne güzel yavruları olur ya

ujhbz.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:04 --

biturlu olamadı ama keske olsa çok istiyorum yawruları olmasını renklerı çok guzel cnkı özellkler erkek olan kanadının altı fln fosforlu gbı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:06 -->-> Daha önceki mesaj 15:05 --

bırde net cınslerını ögreneblırmıyım ve tbı ırkını

o tünek çıtadan mı yapılmış ben mi yanlılş görüyorum?

ewet :) özellıkle taktım onu oyuncaklarınıda çıkardım

maşallah çok güzel kuşlar. :) Son resimdede çok güzel çıkmışlar. Tüyleri kadar yavru alırsınız inşallah.

Yemlerini, sularını, vitaminlerini eksik etmeyin. ilave olarak nijer tohumu verirseniz kızışmalarına yardımcı olur ve hızlandırır.

bence onu çıkar petshoplarda ağaçtan yuvarlak tüneklerden al. birde kafesindeki ballı krakeri çıkarmanını öneririm. sağlıklı değiller

yemıo esek herıfler secıp atıolar yere çok kurnaz bular ya bıde kuş beynlı derler hnıı hc bıseyı untmuolar ıştee kac kere denedım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:11 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

ama bı karar verın bı plastıklerı cıkarn agac takın denılıo bı agacı cıkarn dnılıo cıta da agac deglmıdır :)

[/COLOR]ama bı karar verın bı plastıklerı cıkarn agac takın denılıo bı agacı cıkarn dnılıo cıta da agac deglmıdır :)[/QUOTE]

bir ağacın dalından kırıp tak veya petshoplarda ağaç dalından yapılmış yuvarlak tüneklerden alıp takabilirsin. çıta çiftleşme olması durumunda döllenmeme olabilir. yani boş yumurtalar alabilirsin

ben onların kafesıyle ılgılenırken tarçınla şaşkının keyfi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:40 -->-> Daha önceki mesaj 15:40 --

ujj90.jpg

maşallah kuşlar fıstık gibi

teskkr ederım bırde yıkanmaya alıştırabılsem dha temz olcklar

Geri