petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaslar sizce kızısmıslarmıı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. tarçın ve şaşkın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:00 -->-> Daha önceki mesaj 14:59 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 15:00 --

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    dişinin biraz daha zamanı var amam erkek hazır

3. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    kuşların güzelmiş. bunların ne güzel yavruları olur ya

4. tarçın ve şaşkın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:04 --

biturlu olamadı ama keske olsa çok istiyorum yawruları olmasını renklerı çok guzel cnkı özellkler erkek olan kanadının altı fln fosforlu gbı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:06 -->-> Daha önceki mesaj 15:05 --

bırde net cınslerını ögreneblırmıyım ve tbı ırkını

5. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    o tünek çıtadan mı yapılmış ben mi yanlılş görüyorum?

6. tarçın ve şaşkın

ewet :) özellıkle taktım onu oyuncaklarınıda çıkardım

7. Y.Emre Aydın

maşallah çok güzel kuşlar. :) Son resimdede çok güzel çıkmışlar. Tüyleri kadar yavru alırsınız inşallah.

Yemlerini, sularını, vitaminlerini eksik etmeyin. ilave olarak nijer tohumu verirseniz kızışmalarına yardımcı olur ve hızlandırır.

8. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    bence onu çıkar petshoplarda ağaçtan yuvarlak tüneklerden al. birde kafesindeki ballı krakeri çıkarmanını öneririm. sağlıklı değiller

9. tarçın ve şaşkın

yemıo esek herıfler secıp atıolar yere çok kurnaz bular ya bıde kuş beynlı derler hnıı hc bıseyı untmuolar ıştee kac kere denedım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:11 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

ama bı karar verın bı plastıklerı cıkarn agac takın denılıo bı agacı cıkarn dnılıo cıta da agac deglmıdır :)

10. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    [/COLOR]ama bı karar verın bı plastıklerı cıkarn agac takın denılıo bı agacı cıkarn dnılıo cıta da agac deglmıdır :)[/QUOTE]

bir ağacın dalından kırıp tak veya petshoplarda ağaç dalından yapılmış yuvarlak tüneklerden alıp takabilirsin. çıta çiftleşme olması durumunda döllenmeme olabilir. yani boş yumurtalar alabilirsin

11. tarçın ve şaşkın

ben onların kafesıyle ılgılenırken tarçınla şaşkının keyfi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:40 -->-> Daha önceki mesaj 15:40 --

12. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    maşallah kuşlar fıstık gibi

13. tarçın ve şaşkın

teskkr ederım bırde yıkanmaya alıştırabılsem dha temz olcklar

Sayfayı Paylaş